گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
ژوئن 9, 2014 کد خبر : 27604 خبر ها

جوانان با تثبیت باور‌های دینی خود با فرقه‌های انحرافی مقابله کنند

جوانان با تثبیت باور‌های دینی خود با فرقه‌های انحرافی مقابله کنند

گیلانیان : رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی صومعه سرا گفت : جوانان با تقویت ایمان و تثبیت باور‌های دینی خود با فرقه‌های انحرافی مقابله کنند.

سید محمود رزمگیر با تبریک  فرا رسیدن ولادت حضرت علی اکبر و هفته جوان اظهار داشت : حضرت علی اکبر(ع) الگویی جامع و کامل برای جوانان امروز است و جوانان برای بهره‌گیری از سیره اخلاقی این بزرگوار باید ضمن شناخت ویژگی‌های شخصیتی آن حضرت در جهت دستیابی به آن حرکت کنند.

وی با اشاره به اینکه “۱۷تا ۲۳ خرداد” هفته جوان نامگذاری گردیده است،اذعان داشت : جوانان بیشترین اعضای مراکز فرهنگی هنری و کانون های فرهنگی هنری مساجد هستند و این هفته فرصت مناسبی است تا با برگزاری نشست های تخصصی پیرامون ابعاد شخصیتی حضرت علی اکبر(ع)، بار دیگر امید، نشاط، ایمان و خودباوری، عفت، حیا و غیرت جوان مسلمان ایرانی را احیا کنیم.

رزمگیر  در ادامه با بیان این‌که امروزه  ما شاهد تبلیغات زیادی  از سوی دشمنان اسلام از طریق رسانه‌های غرب برای فرقه‌های انحرافی در جهان و دخول دادن آن به کشور هستیم،تصریح کرد : ملت مسلمان ایران به خصوص جوانان باید با تثبیت اعتقادات و باورهای دینی خود در مقابل این چنین فرقه‌های خرافی و انحرافی مقابله کنند .

وی هویت‌بخشی به شخصیت جوانان را از مهمترین ضروریات اجتماعی خواند و افزود: امروز جوان ایرانی توانسته با درک درستی که از هویت دینی و ملی خود به دست آورده، عرصه‌های ملی و بین‌المللی را در زمینه‌های مختلف فتح کند.

این مسوول  اذعان داشت: جوان ایرانی غیرت و بزرگی خود را از حضرت‌ علی‌اکبر(ع) به یادگار داشته و خوی و منش خود را به آن حضرت شبیه ساخته است.

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی صومعه سرا  درادامه  تصریح کرد : تجلیل از جوانان مزین به نام علی اکبر، تجلیل از نخبگان جوان عضو کانون های مساجد و نخبگان در حوزه های قرآنی ، هنری، فرهنگی و علمی سال ۹۲ ،  عضویت رایگان جوانان در کتابخانه های شهرستان در هفته جوان ،اهدا کتاب به جوانان هنرمند شهرستان ،بازدید از خانواده های شهدای جوان فرهنگی و هنری ،گلباران و غباررویی مزار شهدای جوان واجرای طرح تلاوت نور در بیش از چهل  کانون فرهنگی هنری مساجد  و اهدای ثواب آن به روح پرفتوح حضرت علی اکبر(ع) و جوانان شهید انقلاب برگزاری مراسم جشن و سخنرانی با حضور مسوولین ، هنرمندان و اقشار مردم را  از ویژه برنامه های هفته جوان است./منبع : روابط عمومی ارشاد صومعه سرا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی