گیلانیان
چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷ Wednesday, 12 December , 2018
مهر ۱۲, ۱۳۹۶ کد خبر : 62598 خبر ها

هشدار به مسئولان :

حال دانشگاه علوم پزشکی گیلان خوب نیست !؟

حال دانشگاه علوم پزشکی گیلان خوب نیست !؟

اختصاصی گیلانیان : حال دانشگاه علوم پزشکی گیلان چندان خوب نیست و بیم آن می رود به زودی به کما برود !فقط باید دعا کرد به مرگ مغزی مبتلا نشود ؟!

از این رو  فارغ از هر نو جبهه گیری و جناح بندی لازم است همه متولیان استان اعم از نماینده ولی فقیه ، استاندار ، نمایندگان ، سازمان برنامه بودجه و حتی خیرین هر چه سریعتر دست به کار شوند تا این بیمار مشرف به موت را نجات دهند که نجات این دانشگاه نجات استان و کشور است .

شدت بیماری این دانشگاه به حدی است که این روزها مدیران خدمات رسان آن به استناد «الغریق یتشبث بکل حشیش» مثل انسان در حال غرق شدن نومیدانه به هر سو دست و پا می زنند بلکه بتوانند دست دانشگاه را به درخت چه عرض شود ، به گیاهی بند نمایند تا از غرق شدنش جلوگیری نمایند ولی چه سود که از (این ستون به آن ستون) شان هم (فرجی) ایجاد نمی کند و ناگزیر شدند بعنوان مسکَن برای مدتی بس کوتاه صورت مسئله را پاک نمکایند !

با توجه به وضع موجود بیم آن می رود بیماری موجود دانشگاه علوم پزشکی به زیر مجموعه حیاتی آن سرایت کند و پیامدهای ناگواری را باعث شود که شرح و بسط آن به صلاح نمی نماید .

مدیری می گفت : وقتی این دانشگاه را با بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان بدهی تحویل می دهند کاری از هیچ مدیری ساخته نیست بنابراین باید همه دلسوزان استان آستین همت را بالا بزنند و نسبت به رفع این معضل اقدام نمایند که در صورت تعلل ممکن است به معضل لا ینحل و مسئله ساز تبدیل شود .

هم اکنون باید اقدام کرد وگرنه فردا دیر است . پس سخن کوتاه باید والسلام

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*