گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
دسامبر 30, 2011 کد خبر : 5282 دسته‌بندی نشده

حجت در انتخابات شوراي محترم نگهبان است :

تا شورای نگهبان اعلام حجت نکند از کاندیدائی حمایت نمی‌کنیم

تا شورای نگهبان اعلام حجت نکند از کاندیدائی حمایت نمی‌کنیم

جسته و گریخته شنیده می‌شود که خیلی ها منتظرند ببینند و بدانند وبگاه حامیان پیشرفت و توسعه گیلان ، گیلانیان از نامزد یا نامزدهای نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی حمایت می‌کند یا خیر ؟

با عرض پوزش از همه بازدیدکنندگان این پایگاه تحلیلی خبری ، این وبگاه  ضمن احترام به تمام کاندیداهای نهمین دوره انتخابات مجلس اعلام می‌نماید تا زمانی ‌که شورای محترم نگهبان به عنوان حجت شرعی و قانونی انتخابات صلاحیت کاندیداها را صادر ننماید گیلانیان ، از کاندیدای خاصی حمایت نمی‌کند.

لازم است  به همه خوانندگان عزیزی که به انحای مختلف اقدام به ارسال نظر در تأیید یا تبلیغ کاندیدای مورد علاقه خود می‌نمایند اعلام نماید کلیه این نظرات به رسم امانت در نزد گیلانیان خواهد ماند تا پس از اعلام نظر شورای محترم نگهبان منتشر شود و این نظرات و اعلام حمایت ها به شهر یا شهرهای خاص منحصر نمی‌شود و شامل تمام شهرهای استان گیلان خواهد بود.

البته این مطلب به معنای عدم درج مطالب انتقادی و تبیین عملکرد نمایندگانی که عملکرد خوبی نداشته و رسالت‌شان را قربانی منافع شخصی و خانوادگی نموده‌اند، نیست و همچنان عملکرد نمایندگان پیشین زیر ذره‌بین گیلانیان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

  • با سلام خدمت مسئولین محترم سایت گیلانیان درست است که حجت شورای نگهبان است ولی باید رای اکثریت مردم با بینش سیاسی را از قبل انتخابات متوجه شد و از آن حمایت کرد.در لاهیجان مهندس …از اقبال بالایی برخوردار است و مردم لاهیجان با بینش سیاسی به او رای خواهند داد پس مردم از شما هم انتظار میرود با مردم همراه شوید

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی