گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
فوریه 6, 2017 کد خبر : 56691 خبر ها

معاون استاندار گیلان:

حجم خرابی‌ تجهیزات و سیم‌کشی‌های برق در استان گیلان بسیار گسترده است

حجم خرابی‌ تجهیزات و سیم‌کشی‌های برق در استان گیلان بسیار گسترده است

گیلانیان : معاون عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه حجم خرابی‌های تجهیزات و سیم کشی‌های برق در استان بسیار گسترده است گفت: ۴۲ اکیپ برق‌رسانی از استان‌های مازندارن، اردبیل و قزوین به‌منظور کمک در اجرای عملیات برق‌رسانی به استان گیلان اعزام شدند.

حجت شعبان‌پور صبح امروز در نشست خبری در رشت با اشاره به بحران بارش برف در استان گیلان اظهار داشت: در حال حاضر تمامی راه های شریانی و مواصلاتی شهرهای استان باز است و تردد به‌راحتی در محورها انجام می‌شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با تاکید در محور کوچصفهان تا آستانه گره ترافیکی وجود داشت افزود: با اقدامات ویژه مشکلات و گره ترافیکی در محور مذکور رفع شده و اکنون تردد در این مسیرها به‌خوبی انجام می‌شود.

شعبان‌پور مشکلات راه‌های روستایی را در سه شهرستان رشت، لاهیجان و سیاهکل عنوان کرد و گفت: در شهرستان رشت ۲۵ روستا، در لاهیجان ۱۸ روستا و ۲۵ روستا در سیاهکل در راه‌های روستایی با مشکل روبه‌رو هستند که هم اکنون با اقدامات ویژه راه های مذکور در حال بازگشایی است.

وی با اشاره به اینکه در جریان این بارش، برق ۷۵ هزار مشترک برق در گیلان به‌علت وزش باد با سرعت ۸۰ کیلومتر بر ساعت و بارش برف سنگین قطع شده بود خاطرنشان کرد: هم اکنون اکیپ‌های عملیاتی در استان در حال اجرای عملیات برق رسانی به روستاها هستند.

معاون عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه در شهرستان لاهیجان به‌علت این بارش برق ۱۸۰ روستا قطع شده بود تصریح کرد: هم اکنون با اقدامات ویژه اکیپ های عملیاتی، برق رسانی به ۲۵ روستای فاقد برق در لاهیجان باقی مانده است.

شعبان‌پور روستای های فاقد برق شهرستان رشت در بحران برف را ۲۹۶ روستا دانست و بیان کرد: هم اکنون ۵۷ روستا در شهرستان رشت بدون برق هستند که تلاش ویژه برای برق دار کردن روستاهای مذکور ادامه دارد.

وی با تاکید بر اینکه در شهرستان سیاهکل ۱۱۰ روستا در این ایام فاقد برق بوده که از این تعداد ۱۵ روستا قطع کامل است خاطرنشان کرد: برق رسانی به ۱۵ روستا در سیاهکل انجام شده و مشکلات موردی در حال رفع شدن است.

شعبان‌پور ۱۲۰ اکیپ عملیات برق رسانی را گیلانی عنوان کرد و با بیان اینکه ۴۲ اکیپ از استان‌های دیگر برای عملیات برق‌رسانی به استان گیلان اعزام شدند گفت: ۴۲ اکیپ مذکور از استان‌های مازندارن، اردبیل و قزوین به‌منظور کمک در اجرای عملیات برق‌رسانی به استان گیلان اعزام شدند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با تاکید بر اینکه حجم خرابی‌های تجهیزات و سیم‌کشی‌های برق در استان بسیار گسترده است بیان کرد: در اولین فرصت برق تمامی روستاهای فاقد برق در استان وصل می‌شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد