گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز پنج شنبه,۲۳ام آذر ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی چهارشنبه,۲۲ام آذر ۱۳۹۶

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی :

حذف منتقدان مصداق دیکتاتوری است/ مجلس عکس‌العمل نشان می‌دهد

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده درباره حذف منتقدان دولت از مسئولیت‌های دولتی گفت: حذف منتقدان مصداق دیکتاتوری است و قطعاً مجلس سکوت نکرده و عکس‌العمل نشان می‌دهد.

جبار کوچکی نژاد با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری با تمامی فراز و نشیب‌های خود به پایان رسیده است اظهار کرد: مقام معظم رهبری از انتخابات رأی مردم به‌نظام یاد کرده و پیروز جزء را داوطلبان و پیروز کل را نظام دانستند.

وی با اشاره به اینکه برخی از مسئولین استانی مصاحبه کرده و میگویند کسانی که برخلاف دولت هستند در مسئولیت بمانند گفت: من به این دوستان نصیحت می‌کنم که صحبت‌هایشان را اصلاح‌کرده و عذرخواهی کنند.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اعتدال یعنی پذیرش انتقادهای منتقدان افزود: رعایت حق منتقدان از مصادیق اصلی اعتدال است و نباید پس از برگزاری انتخابات، مغرورانه منتقدان را از دم تیغ عبور دهند.

وی با تأکید بر اینکه انتقاد منتقدان از روی دلسوزی است بیان کرد: بسیاری از منتقدان سابقه خدمتی‌شان از آقایان بیشتر و شاید دلسوزتر از آن‌ها برای نظام باشند و حقشان این است که برای حفاظت از نظام، در مسئولیت‌های مختلف قرارگرفته و به مردم خدمت کنند.

کوچکی نژاد بابیان اینکه از دم تیغ گذراندن منتقدان دیکتاتوری است گفت: ما فرهنگ دیکتاتوری را با قیام مردم در سال ۵۷ بیرون کردیم و نه قوه مجریه، نه قوه مقننه و نه قوه قضائیه نمی‌توانند این فرهنگ را به‌کارگیرند.

وی با اشاره به اینکه آقایان باید حرفشان را اصلاح کنند افزود: مردم را باید با دعوت به همدلی و وحدت به هم نزدیک و برای حل مشکلات اساسی آنان ازجمله مشکل اشتغال، اقتصاد و رکود تلاش کرد نه اینکه وقت خود را برای حذف چند منتقد دولت بگذرانند و یقین بدانند که مجلس در برابر این روش نادرست عکس‌العمل نشان داده و مقاومت می‌کند./ منبع : فارس


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار