جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ Friday, 22 June , 2018
خرداد ۱۸, ۱۳۹۶ کد خبر : 60031 خبر ها گفت و گو

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی :

حذف منتقدان مصداق دیکتاتوری است/ مجلس عکس‌العمل نشان می‌دهد

حذف منتقدان مصداق دیکتاتوری است/ مجلس عکس‌العمل نشان می‌دهد

گیلانیان : نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مباحث مطرح شده درباره حذف منتقدان دولت از مسئولیت‌های دولتی گفت: حذف منتقدان مصداق دیکتاتوری است و قطعاً مجلس سکوت نکرده و عکس‌العمل نشان می‌دهد.

جبار کوچکی نژاد با اشاره به اینکه انتخابات ریاست جمهوری با تمامی فراز و نشیب‌های خود به پایان رسیده است اظهار کرد: مقام معظم رهبری از انتخابات رأی مردم به‌نظام یاد کرده و پیروز جزء را داوطلبان و پیروز کل را نظام دانستند.

وی با اشاره به اینکه برخی از مسئولین استانی مصاحبه کرده و میگویند کسانی که برخلاف دولت هستند در مسئولیت بمانند گفت: من به این دوستان نصیحت می‌کنم که صحبت‌هایشان را اصلاح‌کرده و عذرخواهی کنند.

نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اعتدال یعنی پذیرش انتقادهای منتقدان افزود: رعایت حق منتقدان از مصادیق اصلی اعتدال است و نباید پس از برگزاری انتخابات، مغرورانه منتقدان را از دم تیغ عبور دهند.

وی با تأکید بر اینکه انتقاد منتقدان از روی دلسوزی است بیان کرد: بسیاری از منتقدان سابقه خدمتی‌شان از آقایان بیشتر و شاید دلسوزتر از آن‌ها برای نظام باشند و حقشان این است که برای حفاظت از نظام، در مسئولیت‌های مختلف قرارگرفته و به مردم خدمت کنند.

کوچکی نژاد بابیان اینکه از دم تیغ گذراندن منتقدان دیکتاتوری است گفت: ما فرهنگ دیکتاتوری را با قیام مردم در سال ۵۷ بیرون کردیم و نه قوه مجریه، نه قوه مقننه و نه قوه قضائیه نمی‌توانند این فرهنگ را به‌کارگیرند.

وی با اشاره به اینکه آقایان باید حرفشان را اصلاح کنند افزود: مردم را باید با دعوت به همدلی و وحدت به هم نزدیک و برای حل مشکلات اساسی آنان ازجمله مشکل اشتغال، اقتصاد و رکود تلاش کرد نه اینکه وقت خود را برای حذف چند منتقد دولت بگذرانند و یقین بدانند که مجلس در برابر این روش نادرست عکس‌العمل نشان داده و مقاومت می‌کند./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش