تبلیغ
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ Wednesday, 21 November , 2018
مرداد ۱۵, ۱۳۹۷ کد خبر : 68133 خبر ها

دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ‌:

حرف‌های ناامیدکننده مسئولان دولتی عامل برهم زدن شرایط اقتصادی کشور است

حرف‌های ناامیدکننده مسئولان دولتی عامل برهم زدن شرایط اقتصادی کشور است

گیلانیان : دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ‌با تأکید بر عدم اشاعه جو یأس و ناامیدی در کشور گفت:‌ برخی از مسئولان دولتی با حرف‌های نا امیدکننده خود شرایط اقتصادی کشور را برهم می‌زنند.

ولی داداشی اظهار داشت:‌‌ این روحیه پذیرش شکست و یأسی که هم‌اکنون توسط دولتمردان در حال گسترش در جامعه و صفوف مردم است تنها به اشاعه و ایجاد فضای ناامیدی و برهم زدن شرایط داخلی و اقتصادی کشور منجر می‌شود.

دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با تأکید بر اینکه مسئولان باید از طرح و بیان حرف‌های مأیوس‌کننده دست بردارند افزود:‌ گنده‌نمایی خطر آمریکا و پذیرش شکست تنها مفهومی است که این روزها از خلال صحبت‌ها و اظهار نظرهای برخی از دولتمردان عالی‌رتبه به گوش می‌رسد.

نماینده مردم آستارا در مجلس اشاعه مسائل ناامید‌کننده در جامعه را زمینه‌ساز بروز بسیاری از اختلالات موجود در کشور دانست و بیان داشت:‌ هجوم مردم به سمت بازار دلار،‌ سکه و طلا‌ و خودرو همه ناشی از پراکنش همین روحیه ناامید‌کننده از سوی برخی مسئولان دولتی است.

داداشی تکیه بر توانمندی‌های بسیار فراوان داخلی کشور را امری فراموش‌ شده در میان برخی مسئولان دانست و عنوان کرد:‌ در حال حاضر مردم به زندگی عادی خود مشغولند اما این اظهارات و اشاعه یأس در جامعه توسط مسئولان تمام معادلات موجود را بر هم می‌زند.

وی به فرصت طلبان و اخلالگران اقتصادی در سوءاستفاده از وضعیت کنونی اقتصادی اشاره کرد و بیان داشت:‌ به وجود آمدن بازارهای سیاه به علت عدم نظارت‌ کافی متولیان امر موجب شد قبل از شروع تحریم‌ها شرایط اقتصادی کشورمان دچار پدیده “خود تحریمی داخلی” شود.

دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس انسجام همه گروه‌ها و جناح‌های سیاسی و خودداری از حرف‌های ناامید‌کننده توسط آنان را ضروری اعلام کرد و گفت:‌ اظهارات مأیوس‌کننده چه از طرف موافقان دولت و چه از سوی مخالفان دولت مطلقاً در این شرایط به نفع ‌مصالح کشورمان نیست.

نماینده مردم آستارا در مجلس موضوع سئوال از رئیس جمهور و فضاسازی برخی رسانه‌های محلی استان گیلان را نیز مورد تأکید قرار داد و تصریح کرد:‌ بنده یکی از سئوال کنندگان از رئیس جمهور هستم اما برخی از رسانه‌های محلی گیلان در حال القای این مطلب به صورت کاملاً غیرواقعی هستند.

داداشی با تأکید بر این نکته که وی به هیچ عنوان امضای خود مبنی بر سئوال از رئیس جمهور را پس نگرفته است ابراز داشت:‌ امیدوارم ‌برخی کسانی که به این‌گونه فضاسازی‌های سیاسی دامن می‌کنند به تکلیف واقعی خود در حوزه رسانه عمل کرده و دست از جوسازی و سیاه‌نمایی بردارند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

ساماندهی آب‌‌بندان‌های گیلان به مدیریت قوی نیاز دارد

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس :

ساماندهی آب‌‌بندان‌های گیلان به مدیریت قوی نیاز دارد

برنامه مدونی برای اداره شهر رشت وجود ندارد

مدیر دپارتمان مدیریت شهری :

برنامه مدونی برای اداره شهر رشت وجود ندارد

گیلان دومین تولید کننده ماهیان گرمابی در کشور است

معاون توسعه آبزی‌پروری شیلات گیلان :

گیلان دومین تولید کننده ماهیان گرمابی در کشور است

بیش از ۹۰ درصد معادن کوهی گیلان در رودبار است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان :

بیش از ۹۰ درصد معادن کوهی گیلان در رودبار است