گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
سپتامبر 24, 2012 کد خبر : 12727 انتخاب سردبیر

صبح امروز انجام شد :

حضور استاندار گیلان در مناطق آبگرفته استان

حضور استاندار گیلان در مناطق آبگرفته استان

صبح امروز کیهان هاشم نیا استاندار گیلان از مناطق مختلف شهر رشت که دچار آبگرفتگی شده است بازدید نمود .
گیلانیان : در پی بارش شدید باران صبح امروز که منجر به آبگرفتگی برخی از مناطق شهرهای استان گردید هاشم نیا به همراه اکبرزاده معاون هماهنگی امور عمرانی ، عظمتی فرماندار رشت ، عزیزی مدیر کل مدیریت بحران استانداری ،ثابت قدم شهردار رشت و جمعی از مدیران با حضور در مناطق علی آباد ، سبزه میدان ، دیانتی ، مصلی ، بلوارهای امام خمینی (ره) ، رشتیان ، معلم ، مدرس ، دیلمان ، منظریه و … از مناطق آبگرفته شهر رشت بازدید نمود .

درحاشیه این بازدید میدانی کیهان هاشم نیا بارش شدید باران اوایل صبح امروز را در طول ۲۰ سال گذشته بی سابقه عنوان نمود و افزود : بارش شدید باران در رشت به گونه ای بود که ظرف مدت ۳ ساعت ۱۱۰ میلی متر بارندگی گزارش گردیدکه این میزان معادل ۵۰ درصد میانگین بارندگی کشور است .
وی از حل مشکل آبگرفتگی مناطق بحرانی و آبگیر رشت تا ۶ ماه آینده خبر داد و افزود : با توجه به اقدامات صورت گرفته نقاط بحرانی و آبگیرشهر رشت از ۳۱ نقطه به ۷ نقطه کاهش یافته است و امیدوار هستیم تا ۶ ماه آینده مشکل آبگرفتگی مناطق بحرانی و آبگیر رشت حل گردد .

استاندار گیلان در ادامه سخنان خود بر ضرورت تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب تاکید نمود و افزود : تکمیل شبکه جمع آوری فاضلاب از جمله اقدامات ضروری به شمار میرود که انشاء ا… اقدامات لازم در این زمینه صورت خواهد پذیرفت .
هاشم نیا با تاکید براینکه تمامی مسئولین امر باید در حداقل زمان ممکن نسبت به رفع مشکل آبگرفتگی مناطق اقدام نمایند افزود : باید با تمام توان زمینه آسایش و راحتی مردم را فراهم نمائیم .
گفتنی است در این بازدید میدانی هاشم نیا ضمن گفتگو با مردم دستورات لازم را به مسئولین جهت رفع مشکلات مردم صادر نمود . لازم به ذکر است  هاشم نیا پس از بازدید از مناطق آبگرفته شهر رشت ، جهت بازدید از مناطق مختلف شهرستان آستانه اشرفیه که دچار آبگرفتگی شده است عازم این شهرستان شد .

اخبار مرتبط

نظرات

  • مهندس هاشم نیااستاندارزحمت کش ومردمی خداقوت خسته نباشی امیدواریم همه مسئولین دست دردست هم نهندبرای آبادانی گیلان عزیزمان متشکریم خدانگهدارتان

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی