گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
دسامبر 27, 2012 کد خبر : 15803 خبر ها

در آستانه سالگرد حماسه 8 دی :

حضور خروشان مردم گیلان در ۸ دی ۸۸ نمادی از هویت انقلابی مردم این خطه است

حضور خروشان مردم گیلان در ۸ دی ۸۸ نمادی از هویت انقلابی مردم این خطه است

گیلانیان : در پیام آیت الله ˈزین العابدین قربانیˈ و ˈکیهان هاشم نیاˈ که نسخه ای از آن روز پنجشنبه در اختیار خبرنگار ایرنا قرار گرفت، آمده است: مردم گیلان سابقه تاریخی درخشانی در دفاع از اسلام ناب محمدی (ص) دارند.

در ادامه این پیام افزوده شده: این حرکت خودجوش که یک روز زودتر از حماسه ۹ دی به وقوع پیوست، بار دیگر ثابت کرد که گیلانیان ولایتمدار از لحاظ دینداری ، اخلاص ، جهاد و حضور در صحنه از استان های پیشتاز کشورند و همواره برای دفاع از انقلاب، نظام و رهبری آماده اند.

نماینده ولی فقیه و استاندار گیلان در این پیام خاطرنشان کرده اند: بی شک تجلیل رهبر فرزانه انقلاب از نقش آفرینی مردم گیلان در مقابله با فتنه گران در دیدار تاریخی ۸ دی سال ۱۳۸۹ که به واسطه حماسه بیداری و بصیرت مردم استان انجام شد، تا همیشه تاریخ نشان افتخاری بر سینه فردفرد هر گیلانی است.

آیت الله قربانی و کیهان هاشم نیا اضافه کرده اند: اینجانبان در آستانه نهم دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت از همه گیلانیان ولایتمدار دعوت می کنیم تا در مراسم گرامیداشت آن یوم الله بزرگ و پاسداشت حماسه همت والای مردم گیلان در محکومیت فتنه گران که صبح روز جمعه در سراسر استان برگزار می شود، حضور یابند و این مراسم را به تجدیدعهدی با آرمان های امام خمینی(ره) و منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی تبدیل کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی