گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
آوریل 14, 2013 کد خبر : 18234 خبر ها

اکبرزاده ، معاون سیاسی امنیتی استانداری گیلان

حضور داوطلبان انتخابات برای ثبت نام در بخشداری ها و فرماندری ها ‏الزامی است

حضور داوطلبان انتخابات برای ثبت نام در بخشداری ها و فرماندری ها ‏الزامی است

گیلانیان : ‘ معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان گفت: حضور داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا برای ثبت نام در بخشداری ها و فرماندری ها الزامی است.

 محمد اکبرزاده ظهر امروز در حاشیه تجمع بزرگ عزاداران فاطمی در رشت به رسانه ها افزود: داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی روستا به بخشداری ها و داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر به فرمانداری ها مراجعه کنند.

وی اظهارداشت: در چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر  روستا ۱۲ هزار نفر عضو اصلی و علی البدل از سوی مردم در گیلان انتخاب می شوند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گیلان گفت: انتخابات این دوره شورای شهر و روستا در دو هزار و ۸۸ روستا و ۵۲ شهر استان برگزار خواهد شد.

وی در ادامه با بیان اینکه حضور حداکثری مردم در انتخابات آینده کشور یک وظیفه ملی و تکلیف الهی است، افزود: انقلاب اسلامی متعلق به همه مردم است.

اکبرزاده اظهارداشت: تمامی مردم وظیفه دارند با حضور در انتخابات آینده ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا برای پیشرفت و توسعه کشور افراد  اصلح را انتخاب کنند.

وی یادآورشد: حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری عظمت انقلاب اسلامی و اسلام را در زمانی که تمامی دشمنان علیه ایران برنامه ریزی می کنند،  نشان می دهد. / منبع مهر

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی