گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
آگوست 14, 2011 کد خبر : 2349 خبر ها

رئيس هيئت قايقراني گيلان خبر داد:

حضور قایقرانان گیلان در تیم ملی کانوپولو

حضور قایقرانان گیلان در تیم ملی کانوپولو

گیلانیان : کریم شعبانی ظهر امروز در جمع اعضای هیئت رئیسه قایقرانی گیلان اظهار داشت: ششمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی جوانان کانوپولو با حضور ۱۰ قایقران جوان از ۱۹ مرداد جاری در دریاچه آزادی آغاز شد و تا ۲۸ مرداد ادامه دارد. وی افزود: پسران جوان تیم ملی کانوپولو کشورمان خود را برای حضور قدرتمند در مسابقات قهرمانی آسیا که مهر امسال به میزبانی کشورمان برگزار می‌شود آماده می‌کنند.
رئیس هیئت قایقرانی گیلان با بیان اینکه هدایت این تیم به‌عهده مهرداد راشدی است، گفت: علیرضا قهاریان به عنوان کمک مربی تیم را همراهی می‌کند. به گفته وی، مهدی ورزنده از گیلان به همراه سایر نفرات حاضر در این مرحله از اردوی تیم ملی هستند.
شعبانی با اشاره به پنجمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی جوانان کانوپولو بانوان بیان داشت: تیم ملی جوانان کانوپولوی بانوان پنجمین مرحله اردوی آمادگی خود را به منظور حضور موفق در مسابقات قهرمانی آسیا از ۱۸ مرداد جاری در دریاچه آزادی آغاز کرد. وی اظهار داشت: الهه عمرو مربی تیم ملی جوانان کانوپولوی بانوان ۱۱ قایقران جوان را از شش استان به این مرحله از اردو دعوت کرده است.
رئیس هیئت قایقرانی گیلان گفت:‌ تیم ملی کانوپولوی بانوان هفتم تا ۱۱ مهر امسال مسابقات قهرمانی آسیا را در تهران پیش رو دارد.
وی افزود: کانوپولوکاران بانوان تیم ملی جوانان این مرحله از اردو را تا اول شهریور زیر نظر کادر فنی دنبال می‌کنند و رابعه خداپرست و الهه پورعبدیان از گیلان به همراه ۹ ملی‌پوش دیگر به این مرحله از اردوی آمادگی تیم هستند.
شعبانی با بیان اینکه هیئت قایقرانی گیلان دارای یک‌هزار و ۱۲۵ نفر ورزشکار سازمان یافته است، خاطرنشان کرد: این تعداد شامل ۶۵۰ قایقران مرد و ۴۷۵ قایقران زن است که زیر نظر ۵۴ مربی فعال آموزش و هدایت می‌شوند.
وی هیئت قایقرانی را یکی از قدیمی‌ترین هیئت‌های قایقرانی کشور دانست و افزود: این هیئت در شهرستان‌های بندرانزلی، رشت، منجیل، آستانه‌اشرفیه، لاهیجان، لنگرود، آستارا و صومعه‌سرا فعال است./فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی