گیلانیان
شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ Saturday, 28 January , 2023
فوریه 11, 2013 کد خبر : 17245 خبر ها

پبام تشکر مشترک

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن پاسخی روشن به فشارهای اقتصادی دشمنان ‏

گیلانیان : نماینده ولی فقیه ، استاندار و رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی در پیامی مشترک گفتند: حضور گسترده مردم در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن، پاسخی روشن به فشارهای اقتصادی و توطئه های اخیر دشمنان است.

آیت الله ˈزین العابدین قربانیˈ ، ˈکیهان هاشم نیاˈ و ˈناصر عاشوریˈ در این پیام مشترک که نسخه ای از آن عصر روز دوشنبه در اختیار خبرنگار ایرنا قرار گرفت، اظهار کرده اند: حضور دشمن‌ شکن و حماسی مردم مومن و خداجوی ایران اسلامی در راهپیمایی روز گذشته، بار دیگر به جهانیان نشان داد که ملت شجاع ایران اسلامی که برای پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی و دفاع از آرمان های ارزشمند آن، از مال و جان خود گذشته و فرزندان برومند خویش را تقدیم راه خدا کرده ‌اند، همچنان جانانه بر سر پیمان خود با معمار کبیر انقلاب امام خمینی (ره) و شهیدان والامقام، همچون کوه محکم و استوار ایستاده‌اند.

در ادامه این پیام مشترک افزوده شده: مردم با پیروی و فرمانبری از رهبر معظم انقلاب، در مسیر اعتلای ایران اسلامی و ایستادگی در مقابل دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی از هیچ کوششی دریغ نمی‌ کنند.

نماینده ولی فقیه، استاندار و رییس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرده اند: مردم شریف و شهیدپرور گیلان نیز با روحیه شکست ناپذیر و دشمن ستیز خود، همانگونه که از آغاز انقلاب اسلامی در فراز و نشیب های مختلف همواره پشتیبان ولایت فقیه بوده اند، در راهیپمایی پاسداشت نعمات الهی انقلاب وفاداری به نظام اسلامی را به نمایش گذاشتند.

در بخش دیگری از این پیام مشترک افزوده شده: بی ‌تردید انقلاب اسلامی از همین روزهای پرشور و الهی به سراسر جهان صادر شد و گردنه های دشوار تاریخ را پشت سر گذاشت و این حضور باشکوه و یکپارچه، تجلی قدرت الهی در شکستن هیمنه پوشالی شیاطین زمان و نشانه بصیرت عمیق فرزندان میرزاکوچک و پاسخ روشن به فشارهای اقتصادی و توطئه های اخیر دشمنان است.

در ادامه این پیام مشترک تصریح شده: بی شک با این حضور پرشور و باشکوه، وظیفه مسوولان نیز هست که با خدمتگذاری به مردم که بنا به فرمایش امام خمینی (ره) ولی نعمتان اصلی این انقلابند، دل رهبر انقلاب را شاد کنند.

آیت الله زین العابدین قربانی، کیهان هاشم نیا و ناصر عاشوری در خاتمه این پیام مشترک از مردم استان گیلان که دوشادوش ملت غیور ایران، بصیرت و ولایت‌مداری خود را به جهانیان نشان دادند، قدردانی و توفیق و سربلندی مردم ایران اسلامی را از درگاه خداوند متعال مسئلت کرده اند.

منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی