گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
فوریه 8, 2013 کد خبر : 17131 خبر ها

مهندس غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی:

حضور در راهپیمایی۲۲بهمن،پیام ایستادگی ملت ایران است

حضور در راهپیمایی۲۲بهمن،پیام ایستادگی ملت ایران است

گیلانیان : عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پیروزی های به دست آمده امروز در عرصه های مختلف علمی نتیجه رشادت های مردم کشور برای رسیدن به انقلاب اسلامی است.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در نشست علنی امروز (چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه پیشرفت های اخیر علمی کشور مدیون جانفشانی های رزمندگان اسلام است افزود: پیشرفت هایی چون پرتاب موجود زنده به فضا، رونمایی از جنگنده قاهر ۳۱۳ و هزاران نمونه عینی رشد علمی کشور از مواردی هستند که استعدادهای جوانان ایرانی را به رخ دشمنان اسلام می کشاند.

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه پیشرفت های اخیر کشور در تمام مقاطع موجبات ناامیدی دشمن را فراهم کرده است تصریح کرد: تحریم و محدودیت های اعمال شده از سوی دشمنان ایران اسلامی نقطه پرتاب کشور به اوج پیشرفت ها شده است.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با یادآوری پیروزی انقلاب اسلامی گفت: پیروزی های به دست آمده امروز در عرصه های مختلف علمی نتیجه رشادت های مردم این کشور برای رسیدن به انقلاب اسلامی است.

 این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که به برکت خون شهدا مردم ایران تا کنون از تمام تهدیدات استکبار جهانی سربلند بیرون آمده اند افزود: پیشرفت های علمی ایران در این برهه زمان موجبات سرخوردگی دشمن را فراهم کرده است.

 وی با یادآوری جلسه روز یکشنبه صحن علنی مجلس گفت: گفتارهای مطرح شده در آن روز یک روال عادی در نظام آزادگونه مردم سالار دینی بوده و این در حالی است که بهتر بود برخی مسائل در جای خود مطرح شوند.

 نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه باقی مانده های جریان فتنه و نفاق دچار توهم شده اند افزود: هر سه قوه باید زیر پرچم ولایت مطلقه ولایت فقیه ادامه دهنده راه شهدا و امام  راحل باشند.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با تأکید بر اینکه حضور مردم در روز ۲۲ بهمن ماه نشان  تجدید دیدار با آرمان های انقلاب اسلامی است تصریح کرد: حضور گسترده مردم موجبات ناامیدی آمریکای خیانتکار را فراهم می کند.

 این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان این مطلب که همگرایی، همفکری و وحدت بین مسئولان راهکار ناامیدی دشمنان انقلاب اسلامی را فراهم می کند گفت: ایجاد فتنه و نفاق در کشور روزنه امید را در دل استکبار روشن نگه می دارد.

 جعفرزاده ایمن آبادی ادامه داد: تحریم های اعمال شده از سوی غرب تا کنون در سایه وحدت ملی نتوانسته موجبات خوشنودی را برای استکبار جهانی فراهم کند.

 نماینده مردم رشت در مجلس با تأکید بر اینکه شهرستان رشت افتخارات زیادی برای کشور خلق کرده است گفت: در جنگ ۸ ساله دفاع مقدس این شهرستان از لحاظ ایثارگری رتبه ۶ را در کشور دارا بوده است.

 وی با اشاره به وجود دانشمندان بسیاری در خطه سرسبز گیلان گفت: شهرستان رشت از جمله مناطق عالم پرور کشور بوده که تاثیر بسیاری در رشد علمی کشور داشته است.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه شهرستان رشت اولین مکان برای صادرات به اروپا بوده است افزود: وجود معضل بیکاری در این شهرستان شهید پرور موجبات رنج مردم را فراهم کرده است.

 این نماینده مردم در مجلس نهم با تأکید بر اینکه معضل بیکاری نتیجه عدم جذب نیروی انسانی نیست تصریح کرد: بیکاران نتیجه بیماری اقتصادی و ضعف سرمایه گذاری است.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس یادآور شد: نتایج ۳ سفر ریاست جمهوری به استان گیلان صرفاً ۴۵ درصد رشد پروژه ها، ۴۰ درصد اعتبارات و ۳۷ درصد مصوبات محقق شده است.

منبع : خانه ملت

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی