گیلانیان
چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ Wednesday, 19 December , 2018
اسفند ۱۴, ۱۳۹۵ کد خبر : 57505 خبر ها

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان :

حفاظت از منابع طبیعی، ضامن تحویل آینده ای سبزتر به نسل های بعدی است

حفاظت از منابع طبیعی، ضامن تحویل آینده ای سبزتر به نسل های بعدی است

گیلانیان : معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان با اشاره به اهمیت و ضرورت مشارکت عمومی برای حفظ و احیاء منابع طبیعی، این مهم را ضامن تحویل آینده ای بهتر و سبزتر به نسل های بعدی جامعه عنوان کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی محمد احمدی پور در این آیین که به مناسبت آغاز هفته منابع طبیعی و آبخیزداری در دبستان دکتر حشمت روستای امیرکیاسر بخش کیاشهر برگزار شد با قدردانی از برگزاری این مراسم در مکان آموزشی اظهار داشت : هفته منابع طبیعی، هفته رویش است و ارتباط دادن آن به مدرسه و محیط آموزش اقدامی ارزشمند است.

معاون استاندار گیلان گفت : حفظ منابع طبیعی، وظیفه ای مهم است و همه ما بایستی در جهت حفظ درختان و طبیعت استان و منطقه تلاش کنیم تا بتوانیم آینده بهتر و سبزتری را به نسل های آینده تحویل دهیم.

وی ضمن تاکید بر اینکه آموزش در جهت حفظ منابع طبیعی باید از سنین کودکی آغاز شود، افزود: منابع طبیعی یکی از پایه های مهم پیشرفت و توسعه هر جامعه ای است و باید به آن توجهی ویژه شود.
معاون استاندار گیلان ادامه داد: هر جامعه ای که فکر کند می تواند بدون حفظ منابع طبیعی و محیط زیست پیشرفت کند، سخت در اشتباه است.

به گفته احمدی پور، تمامی فناوری ها قابلیت واردات و صادرات دارند این در حالیست که محیط زیست و منابع طبیعی، چنین قابلیتی نداشته و باید در جهت حفظ و احیاء این سرمایه های ارزشمند کوشا باشیم.
وی ضمن گرامیداشت ایام منابع طبیعی، از همه اقشار جامعه خواست تا در جهت حفظ و احیاء درختان و منابع طبیعی گام هایی اصولی بردارند.

وی با اشاره به تحصیل استاندار گیلان در مقطع دبستان این مدرسه افزود: چنانچه هر فردی در هر مقطعی تلاش مستمر داشته و کار خود را مهمترین کار بداند، به راه‌های بسیاری برای پیشرفت و خدمت به مردم دست می‌یابد.

وی افزود : از میان شما دانش آموزان فردا رئیس جمهور، استاندار ،نماینده مجلس ،استاد دانشگاه و فعال بخش خصوصی خواهد شد .

وی با اشاره به اشتیاق استاندار گیلان برای حضور در این مراسم اظهار داشت: باتوجه به برگزاری نشست مهم جهت رسیدگی به مسائل استان، لذا دکتر نجفی در تهران حضور یافتند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار گفت : آنچه مهم است توجه دانش آموزان عزیز به نصایح معلمان ، والدین و بزرگان خود اس واینکه هرکاری که به شما سپرده شود به خوبی انجام دهید چون آینده سازان ایران اسلامی از میان شما خواهد بود .

در ادامه این مراسم، چند اصله نهال در دبستان دکتر حشمت غرس شد. دکتر محمدعلی نجفی استاندار گیلان درس آموخته دبستان دکتر حشمت روستای امیرکیاسر است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*