گیلانیان
چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹ Wednesday, 21 October , 2020
جولای 16, 2020 کد خبر : 79213 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرماندار شهرستان رشت :

حل مشکلات زمین‌های اوقافی شهرستان رشت از اولویت‌های دولت است

حل مشکلات زمین‌های اوقافی شهرستان رشت از اولویت‌های دولت است

فرماندار شهرستان رشت گفت: برطرف کردن مشکلاتی که در بخش اوقاف وجود دارد از اولویت‌های دولت است و ما هم به شکل جدی پیگیر آن هستیم.

علی فتح‌اللهی امروز در جلسه شورای اداری لشت نشا اظهار داشت: هدف اصلی از حضور در بخش‌ها این است که بتوانیم با مردم دیدار داشته باشیم و مشکلاتشان را ببینیم و بشنویم تا در تصمیمات درست و اثر‌گذاری داشته باشیم.

فرماندار شهرستان رشت با اشاره به اینکه در این راستا هدف و سیاست‌گذاری دولت ارائه خدمات به دولت و جلب رضایت‌مندی مردم است تصریح کرد: یکی از برنامه‌‌های ما این است که این مسئولیت را به ثمر برسانیم و مهم این است که مردم چقدر از ما راضی باشند.

فتح‌اللهی با اشاره به اینکه مردم ما را قضاوت و داوری خواهند کرد تصریح کرد: اگر این نظر و پیش داوری مثبت باشد یقیناً دعای خیر آن‌ها را همراه خواهیم داشت.

وی افزود: لذا باید در راستای خدمت به مردم تلاش کنیم و توضیح عادلانه و انتخابی صحیح در بحث‌های پروژه‌ها و مباحثی که در این درس وجود دارد داشته باشیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت با بیان اینکه سیاست دولت در بخش مبنای توسعه اقتصادی خواهد بود تصریح کرد: ما هرکاری بخواهیم انجام دهیم باید از سمت تولید اشتغال حرکت کنیم.

فرماندار شهرستان رشت با تأکید بر اینکه وضعیت اشتغال در بخش‌ها و شهرستان‌ها با توجه به پتانسب‌هایی که دارد باید تنظیم شود افزود: یکی از آن مزیت‌ها در نظر گرفتن گردشگری و نوار ساحلی در است که در شؤرای تأمین استان تصمیمات خوبی در این راستا گرفته شد.

فتح‌اللهی عنوان کرد: هدف در بحث‌ها این است که مواردی که شناسایی می‌شود را در حد توان خودمان درست لحاظ کنیم و سعی می‌کنیم در توضیح اعتبارات دقت لازم را داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه شهرک صنعتی لشت نشا بسیار مهم است و باید از ظرفیت نمایندگان برای توسعه ناحیه صنعتی لشت نشا استفاده کنیم گفت: اینجا شهرک در حال حاضر یک زمین بایر است چه از نظر راه، پل و برق رسانی که باید به صورت ویژه پیگیری شود تا بتوانیم امسال استارت کار را در واحد صنعتی بزنیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان رشت عنوان کرد: ما در اشتغال، رزق و روزی، بهداشت و حتی مسائل فرهنگی مردم وظیفه داریم و مشکلاتی که در بخش اوقاف وجود دارد برای ما دارای ضرورت است که به صورت جدی پیگیر آن هستیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

در دیدار فرمانده سپاه و انتظامی گیلان تأکید شد:

سپاه و ناجا دو بازوی برقراری و تأمین امنیت در جامعه هستند

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟

عضو کمیته علمی ستاد ملی مبارزه با کرونا :

ماسک را هر چند ساعت یکبار باید تعویض کرد؟