گیلانیان
چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ Wednesday, 22 September , 2021
ژانویه 7, 2021 کد خبر : 80863 خبر ها

فرماندار رشت :

حل مشکلات شهرستان رشت نیازمند حمایت همه‌جانبه دستگاه‌های مسئول است

حل مشکلات شهرستان رشت نیازمند حمایت همه‌جانبه دستگاه‌های مسئول است

گیلانیان به گزارش تسنیم : فرماندار رشت با بیان اینکه رشت مشکلات مختلفی دارد گفت: نگاه همه‌جانبه دستگاه‌های مسئول راهگشای حل مشکلات شهرستان رشت است.

 علی فتح‌اللهی شامگاه چهارشنبه در جلسه ستاد بازآفرینی شهری که با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی در رشت برگزار شد اظهار داشت: یکی از چالش‌های مهم در بحث مدیریت شهری احیای بافت‌های فرسوده است.

 فرماندار رشت افزود: حفظ نگاه تاریخی و فرهنگی بودن یک منطقه و در کنار آن به‌روزرسانی خدمات زیربنایی در آن بسیار حائز اهمیت بوده و باید بتوانیم ارائه خدمات زیربنایی را بهبود بخشیده و در مواقع بحرانی امکانات خود را به این مناطق گسیل کنیم.

فتح‌اللهی گفت: در شهرستان رشت جلساتی را در ستاد بازآفرینی شهری داشتیم و در جهت مصوب کردن برخی از پروژه‌ها برنامه‌هایی تنظیم شد همچنین با حضور در دفتر معاون وزیر راه و شهرسازی برخی از این پروژه‌ها مصوب، ابلاغ و اقدامات اولیه در جهت عملیاتی شدن آن‌ها انجام شد.

بیشتر بخوانید

وی با بیان اینکه در شهرستان رشت و شهرهای تابعه با مشکلات مختلفی رو‌به‌رو هستیم افزود: نگاه همه جانبه می‌تواند راهگشای این مشکلات باشد؛ یکی از مشکلات مذکور مشکلات مربوط به ساختمان‌های قدیمی و بافت‌هایی است که به‌عنوان سند تاریخی رشت نیز به ثبت رسیده‌اند.

فرماندار رشت خاطرنشان کرد: احیای رودخانه‌های رشت، جمع‌آوری فاضلاب شهری، احیای بافت‌های فرسوده و قدیمی و احیای تالاب عینک نیز از جمله مشکلات شهرستان رشت هستند که باید برنامه‌ریزی دقیقی برای رفع آن‌ها انجام شود.

 نماینده عالی دولت در شهرستان رشت گفت: یکی دیگر از معضلات رشت مشکلات مربوط به مجموعه خواهر امام است که رسیدگی به آن خواسته مردم فرهنگ دوست و ولایت‌مدار رشت بوده و از این جهت رسیدگی به آن بسیار اهمیت دارد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد