گیلانیان
جمعه ۷ بهمن ۱۴۰۱ Friday, 27 January , 2023
دسامبر 27, 2016 کد خبر : 55423 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان:

حماسه ۸ دی روز سبقت مردم گیلان در مخالفت با فتنه‌گران است

حماسه ۸ دی روز سبقت مردم گیلان در مخالفت با فتنه‌گران است

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: حماسه هشت دی روز سبقت مردم گیلان در مخالفت با فتنه‌گران و اعلام وفاداری نسبت به ولایت است.

آیت‌الله زین‌العابدین قربانی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیر عامل و کارکنان شرکت گاز گیلان با تبریک اعیاد گذشته و حماسه ۸ دی اظهار کرد: مردم گیلان در خیرات از دیگر مناطق کشور سبقت گرفتند و مردم گیلان در مخالفت با فتنه‌گران یک روز جلوتر نسبت به ولایت اعلام وفاداری و دشمنی با فتنه‌گران را ابراز کردند.

امام جمعه رشت در ادامه با ابراز خرسندی از توسعه گازرسانی در مناطق مختلف گیلان، تصریح کرد: توسعه گازرسانی در حفظ محیط زیست تاثیرگذار است و گاز از نعمت‌های الهی بوده و اسراف و تبذیر در استفاده از نعمت خداوند قابل قبول نیست.

آیت‌الله قربانی، هوای پاک و محیط زیست خوب را از ویژگی گیلان خواند و بیان کرد: سالانه گردشگران بسیاری به استان سفر کرده و از هوای پاک آن استفاده می‌کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با انتقاد به برخی از برگزاری مهمانی‌های پر هزینه، خاطرنشان کرد: غذاهای مختلفی در مهمانی‌ها عرضه می‌شود و این امر معقول نیست زیرا برخی از مردم محتاج نان شب خود هستند.

وی با تأکید بر ضرورت همدلی بین مسؤولان و مردم استان یادآور شد: همدلی بین مردم و مسوولان می‌تواند تمام مشکلات را برطرف کند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی