گیلانیان
سه شنبه ۳ خرداد ۱۴۰۱ Tuesday, 24 May , 2022
دسامبر 5, 2021 کد خبر : 82723 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

استاندار گیلان :

حمایت از جوانان نخبه و خلاق گیلان باید در دستور کار قرار بگیرد

حمایت از جوانان نخبه و خلاق گیلان باید در دستور کار قرار بگیرد

گیلانیان : استاندار گیلان با اشاره به لزوم حمایت از جوانان نخبه و خلاق استان، گفت: افزایش شرکت های دانش بنیان به توسعه و رشد گیلان کمک می کند.

اسدالله عباسی عصر یکشنبه در مراسمی از پنج طرح برتر فناورانه مستقر در دهکده فناوری و نوآوری فشتام رونمایی و بیست و دومین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان را به مناسبت هفته پژوهش افتتاح کرد.

استاندار گیلان در حاشیه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امروز نیازمند تحول اساسی در سواد، مهارت‌های دیجیتال دانش آموزان و سایر دانش پژوهان هستیم، افزود: محققان ما باید به روز باشند.

وی با تأکید بر اینکه ارائه خدمات غیر حضوری ضروری است، گفت: اهمیت این موضوع در ایام شیوع ویروس کرونا به خوبی مشخص شد و باید نواقص و کاستی‌ها برطرف و زیر ساخت‌ها و امکانات فراهم شود.

عباسی اضافه کرد: برای رسیدن به این مرحله نیازمند بهره گیری از توانمندی و ظرفیت فعالان دانش پژوه هستیم که خوشبختانه استان گیلان در این زمینه ظرفیت‌ها و نیروی انسانی فراوانی دارد.

وی همچنین بر لزوم حمایت از فعالان این عرصه به ویژه جوانان نخبه و خلاق تأکید کرد و گفت: توسعه و افزایش شرکت‌های دانش بنیان با استفاده از ظرفیت بالای نخبگان و مبتکران جوان گیلانی می‌تواند بسترساز توسعه علم و دانش در رشته‌ها نیز باشد.

عباسی با اشاره به فعالیت کارگروه پژوهش و فناوری گیلان، افزود: در این کارگروه تلاش می‌کنیم مشکلاتی که جوانان متخصص و خلاق با آن مواجه هستند را از پیش روی آنان برداریم و دستگاه‌های استان گیلان نیز باید در این مورد همکاری‌های لازم را داشته باشند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد