گیلانیان
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۹ Monday, 25 May , 2020
ژانویه 9, 2020 کد خبر : 76705 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس :

حمله موشکی آغاز انتقام بود / تسویه حساب اصلی در راه است‌

حمله موشکی آغاز انتقام بود / تسویه حساب اصلی در راه است‌

گیلانیان : نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع آمریکایی‌ها در خاک عراق شروع خوبی بود اما آمریکایی‌ها بدانند تسویه حساب اصلی سپاه و جریان مقاومت در راه است.

ولی داداشی با بیان اینکه حمله سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به مواضع آمریکایی‌ها در خاک عراق شروع خوبی بوده اما کافی نیست اظهار داشت: آمریکایی‌ها بدانند این حمله شروع کار بوده و تسویه حساب اصلی در راه است.

نایب رئیس کمیسیون اصل ۹۰ مجلس ضمن دفاع از حرکت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای هدف قرار دادن پایگاه‌های نظامی آمریکا در خاک عراق عنوان کرد: آمریکایی‌ها باید از منطقه غرب آسیا و خاورمیانه بروند و بساط حضور خود را جمع کنند.

داداشی با بیان اینکه حضور آمریکایی‌ها در خاورمیانه مساوی با کشتار و غارت اموال کشورهای مسلمان است تصریح کرد: به تعبیر زیبای مقام معظم رهبری حمله صبح امروز سپاه پاسداران به پایگاه نظامیان اشغالگر آمریکایی فقط یک سیلی کوچک بود.

وی اقدام وحشیانه آمریکایی‌ها در به شهادت رساندن سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمانش در جبهه مقاومت را محکوم کرد و ابراز داشت: حرکت جبهه مقاومت و نهضت مقابله با وحشی‌گری‌های آمریکایی‌ها در خاورمیانه باید ادامه پیدا کند.

نماینده مردم آستارا در مجلس مشارکت کشورهای منطقه به‌ویژه عراق را برای اخراج نظامیان آمریکایی مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: باید تمام کشورهای مسلمان، دوست و برادر در خاورمیانه دست به دست یکدیگر داده و آمریکایی‌ها را از منطقه اخراج کنند.

داداشی حضور میلیونی مردم ولایتمدار جمهوری اسلامی ایران و کشور عراق در مراسم تشییع و وداع با پیکرهای پاک شهدای جبهه مقاومت را مورد توجه قرار داد و عنوان کرد: آمریکایی‌‌ها در منطقه فقط ناامنی ایجاد کردند و باید در مقابل آنان قاطعانه ایستاد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

رئیس سازمان چای کشور :

تولید ۸۴۰۰ تن چای خشک در کشور

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان

توزیع ۵۵۹ قلم انواع تجهیزات پزشکی در گیلان

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی

رئیس پارک علم و فناوری شهرستان رودسر :

تولید دستگاه ضدکرونا توسط شرکت دانش‌بنیان گیلانی