گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
دسامبر 15, 2012 کد خبر : 15474 خبر ها

شهر رشت همچنان کلانشهر بی کلانتر :

حکم ابلاغ نشده شهردار رشت پس گرفته شد !

حکم ابلاغ نشده شهردار رشت پس گرفته شد !

اختصاصی گیلانیان : به قرار اطلاع از منبع موثق حکم شهردار رشت قبل از ابلاغ رسمی پس گرفته شد و این شهر را همچنان بدون شهردار باقی گذاشت تا گفته شود در طالع این کلانشهر بی کلانتر شهردار وجود ندارد .

برخی معتقدند وقتی شهردار به جای رتق و فتق امور شهری و ساماندهی امور نا بسامان حوزه مسئولیت خود در تلاش افزایش ساعات تدریس در دانشگاه باشد نباید سرنوشتی بهتر از این داشته باشد و همان بهتر که استاد باشد تا شهردار .

نکته جالب توجه اقدام صورت گرفته در سطح شهر است که حواریون وی پس از لغو حکم شهردار به جای کنکاش در علت امر ، در یک اقدام سوال براگیز تعدادی پرده تقدیر و تشکر از استاندار در سطح شهر نصب نمودند تا توپ را به زمین استاندار بیندازند و ثابت کنند که سیاست می تواند عین دیانت نباشد !!؟؟

گفتنی است اخبار رسیده در مورد صدور حکم شهردار غیر رسمی بوده و عملا وجاهت قانونی نداشته و تنها از طریق دریافت کپی رسانه ای شده بود .

اخبار مرتبط

نظرات

  • این دود از گور م – ق بر می خیزد از سکوت ایشان در این ایام معلوم بود که قصد فتنه دارد . بالاخره کار خودش را کرد . اینها از این پیاده سوار کردن ها دنبال چه هستند ؟ نمی دانند دود این فتنه به چشم شهروندان می رود ؟ خدا بخیر کند .

  • جلوی ضرر و هر وقت بگیری منفعته.شهردار فعلی و باندی که با حمایت اون روی کار اومدن چنان بلایی بر سر شهر و شهروندان دارن میارن که نه تنها الان بلکه خساراتش تا سالها گریبان همه ما رو می گیره.

  • به علت اینکه ایشان با سفارش برادران … و بدون تحقیق شهردار سیاهکل را بعنوان معاون خدمات شهری خود معرفی کرد

  • آقایانی که ز ین شهردار حمایت میکنند اگربدانند که چه باندی پشت سر اوهستند وچه تصمیماتی برای این شهرگرفته اند شایداستغفارکنند. لطفا به ارتباطات آقای شهردار بابرخی نان به نرخ روزخورهایی که سوابق درخشان اصلاح طلبی دارند توجه کنیداین شهردار وتیمش برای رشت نقشه ها دارند

  • شهرداررشت چنان تیشه به ریشه شهرداری میزند که دیگرشهرداری به این زودی ها نمی تواندجان بگیرد هرچه بی تجربه رادورخودجمع کرده و مدیران باسابقه شهرداری رابا بی احترامی ازشهرداری دورکرده زحمات این عزیزان به همین زودی فراموش شد. فقط خداکندکه دیرنشود…….

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد