گیلانیان
چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 30 November , 2022
مارس 17, 2012 کد خبر : 7828 خبر ها

پیام استاندار گیلان به مسافران نوروزی :

خاک پایتان توتیای چشم ما و دعای خیر ما نثار راهتان

خاک پایتان توتیای چشم ما و دعای خیر ما نثار راهتان

قدوم مبارکتان که قرین فصل شکفتن و بهار طبیعت و صفای سیاحت به استان گیلان گشته است را گرامی می‌داریم. پای در خاک سرزمینی نهاده‌اید که در دفاع از کیان ایران عزیز ما بیش از هشت هزار شهید و دهها هزار ایثارگر را نثار انقلاب اسلامی تقدیم نموده، سرزمین میرزاکوچک جنگلی، خاک پاک آیت اله بهجت، دیار دیّار شیخ زاهد گیلانی، حزین لاهیجی و ملک سلطان عشق شیعه می‌باشد.

خاک پایتان توتیای چشم ما و دعای خیر ما نثار راهتان.
به شکرانه الطاف قدسیه حضرت حق جلاله و عنایات ولی عصر(عج) تحت منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا… العظمی امام خامنه‌ای و تلاش‌های ارزنده دولت خدمتگزار ریاست محترم جمهور جناب آقای دکتر احمدی نژاد، امروز توسعه گردشگری استان شتابی فزونتر گرفته و با ایجاد بسترهای زیر ساختی مناسب و تأمین بخشی از خدمات مورد انتظار گردشگران، چشم اندازی روشن‌تر از این صنعت می‌توان متصور شد. چنانکه دامنه‌ی این توسعه، پای فراتر نهاده و با نگاه عدالت محورانه و مهرورزانه به مناطق کمتر توسعه یافته و روستاهای دور، دست یافته است.
تلاش همه مدیران استان بر این است تا ایامی که در آن سپری می‌کنید ضمن بهره گیری از مواهب طبیعی خدادای از خدمات بخش‌های مختلف گردشگری، اماکن تاریخی و باستانی لذت برده و هنر هنرمندان این استان را سوغات سفر خود سازید

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد