گیلانیان
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022
مارس 13, 2014 کد خبر : 25575 خبر ها

نماینده ولی فقیه در گیلان:

خانواده شهدا بزرگترین حامی انقلاب هستند

خانواده شهدا بزرگترین حامی انقلاب هستند

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شهدا برای بقای اسلام و انقلاب جان خود را از دست دادند، گفت: خانواده شهدا بزرگترین حامی انقلاب هستند.

مسئولان بنیاد شهید و امور ایثارگران گیلان به مناسبت بزرگداشت روز شهدا با نماینده ولی فقیه در گیلان دیدار کردند، در این دیدار آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه شهدا دارای بالاتری مقام هستند اظهار کرد: خانواده شهدا جزو بزرگترین حامی انقلاب اسلامی به شمار می روند.

وی افزود: شهدا برای بقای اسلام و انقلاب جان خود را از دست دادند و ما باید ادامه دهندگان راه شهدا باشیم زیرا آنها عامل بقای اسلام هستند.

وی با بیان اینکه ۲۲۰ هزار شهیدجان خود را برای دفاع از آرمانهای انقلاب اسلامی فدا کردند ادامه داد: ما باید قدردان خانواده هایی باشیم که چنین فرزندانی را تقدیم اسلام و انقلاب کردند.

آیت الله قربانی در ادامه شهدا را دارای بالاترین درجه در نزد خداوند متعال دانست و گفت: مردم نباید در پاسداری از خون شهدا غفلت کنند.

وی با بیان اینکه در هر خیر و مقامی، خیر و مقام بالاتری وجود دارد، افزود: شهادت یک خیر و سعادتی است که بالاتر از آن وجود ندارد و کسانی که در راه خدا شهید شدند با آگاهی کامل در راه خدا جنگیدند.

نماینده ولی فقیه در گیلان به ضرورت ترویج فرهنگ شهادت در جامعه تاکید کرد و گفت: گسترش ترویج این فرهنگ لازمه جامعه امروز است.

وی با بیان اینکه دست اندرکاران باید برای برگزاری یادواره شهدا قدم بردارند تصریح کرد: برای حفظ بقای شهدا برگزاری مراسم شهدا کار بزرگی است.

وی با قدردانی از نصب یادمان شهدا در کوچه و خیابان های شهر گفت: این امر کار بسیار بزرگی است و هرگاه از کوچه و خیابانی می گذریم یاد شجاعت ها و دلاورمردی های جوانان این مرز و بوم در دل ما زنده می شود.

آیت الله قربانی در پایان خاطرنشان کرد: شهیدان عزیز ما و خانواده‌های صبور و بزرگوار آنان که برای یاری دین خدا، عزت و سربلندی میهن خویش از نفیس‌ترین داشته‌های عالم چشم پوشیدند، در صف بندگان صالح خدا قرار دارند و ما باید ادامه دهندگان راه آنها باشیم.منبع : ایسنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی