گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
آگوست 8, 2011 کد خبر : 2166 خبر ها

استاندار گیلان :

خبرنگاران با هوشیاری و بصیرت به مبارزه با جنگ نرم دشمن بپردازند.

خبرنگاران با هوشیاری و بصیرت به مبارزه با جنگ نرم دشمن بپردازند.

گیلانیان : نماینده عالی دولت در گیلان به مناسبت فرارسیدن ۱۷ مردادماه روز خبرنگار با صدور بیانیه ای گفت: خبرنگاران با هوشیاری و بصیرت به مبارزه با جنگ نرم دشمن بپردازند.
مهدی سعادتی در این بیانیه ابراز امیدواری کرده است که تلاشگران عرصه رسانه، حضور در این جایگاه ارزشمند و معنوی را مستمسک توفیقات بیشتر ایران اسلامی قرار داده و در کنار یکدیگر از این فرصت خدمتگزاری برای بیان خدمات و پیشرفت های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بهره گیرند. وی سالروز شهادت شهید صارمی را فرصتی مغتنم برای قدردانی از خبرنگاران دانست که مسوولیت خطیر آگاهی رسانی مردم را بر عهده دارند.
استاندار گیلان ادامه داد: خبرنگاران به عنوان قاصدان امین و راویان صدیق جامعه، چشمان تیزبین و زبان های گویا و حقیقت جویی هستند که پرتلاش و بی وقفه در عرصه اطلاع رسانی گام بر می دارند تا با شناخت سره از ناسره، جان های تشنه دانستن و کسب اطلاعات را از چشمه جوشان آگاهی سیراب کنند.
سعادتی در خاتمه ضمن تبریک روز خبرنگار از خداوند منان خواستار توفیق روزافزون خبرنگاران در ایفای رسالت خطیر بمنظور آگاهی و دانایی جامعه و حرکت بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و سیاست ها و برنامه های دولت مهرورز و عدالت گستر شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی