گیلانیان
یکشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۷ Sunday, 19 August , 2018
مرداد ۱۷, ۱۳۹۶ کد خبر : 61488 خبر ها

فرماندار رشت :

خبرنگاران سربازان فعال جبهه فرهنگی هستند

خبرنگاران سربازان فعال جبهه فرهنگی هستند

گیلانیان : فرماندار شهرستان رشت اعلام کرد:خبرنگاران سربازان فعال جبهه فرهنگی،جریان‌سازان بزرگ جامعه و وجدان‌های بیدار زمانه خویش‌اند که برای احقاق حق و آگاهی و تنویر افکار عمومی در تکاپو هستند.

سیروس شفقی،فرماندار شهرستان رشت با صدور پیامی فرارسیدن ۱۷ مرداد،سالروز گرامیداشت یاد وخاطره شهید صارمی و روز خبرنگار را تبریک گفت. متن پیام به شرح زیر است:

روز خبرنگار نماد حق‌بینی و حق‌نویسی و گام نهادن در مسیر آگاهی بخشی و نیک‌اندیشی با سلاح قلم است،خبرنگاران سربازان فعال جبهه فرهنگی،جریان‌سازان بزرگ جامعه و وجدان‌های بیدار زمانه خویش‌اند که برای احقاق حق و آگاهی و تنویر افکار عمومی در تکاپو هستند.

اصحاب قلم به راستی تجسم امانت،مسئولیت،تعهد،دلسوزی و وظیفه اند،آنها وجدان بیدار جامعه جهانی و تصویرگر زمان خویشند زیرا همواره در عمق جامعه زندگی می کنند و سلامت فرهنگی و فکری هر جامعه ای،مرهون تلاش های شبانه روزی آنهاست.

اینجانب ضمن تبریک هفدهم مرداد روز خبرنگار به همه خبرنگاران،اصحاب رسانه و خانواده بزرگ مطبوعات و جامعه اطلاع رسانی شهرستان رشت،از همراهی،توجه و اهتمام ویژه در انعکاس اخبار و اطلاع رسانی فعالیت‌های دولت تدبیروامید و خدمات نظام قدردانی نموده و برای شما خبرنگاران متعهد و کوشا که آگاهی را حق مردم می دانید و برای دانستن و رشد و باروری اندیشه هم نوعان خود خستگی ناپذیر و پر تلاش می کوشید سلامتی،توفیق و ادامه فعالیت آگاهانه در پرتو رهنمودهای حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی را از خداوند متعال خواهانم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*