گیلانیان
چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ Wednesday, 8 February , 2023
دسامبر 9, 2012 کد خبر : 15248 خبر ها

سخنگوی فراکسیون امور ایثارگران مجلس

خدمات‌درمانی ایثارگران،در اختیار بنیاد شهید قرار‌می‌گیرد

خدمات‌درمانی ایثارگران،در اختیار بنیاد شهید قرار‌می‌گیرد

گیلانیان : سخنگوی فراکسیون امور ایثارگران مجلس، گفت: بنا بر تصمیم این فراکسیون، خدمات درمانی ایثارگران در آینده بصورت یکپارچه در اختیار بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار می‌گیرد.

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی افزود: مطابق با بند«ب» ماده ۴۴ قانون برنامه پنجساله پنجم توسعه، ایثارگران هر یک از دستگاه‌ها در همان دستگاه مشمول خدمات درمانی می‌شوند؛ روند این موضوع تاکنون نشان داده است که خدمت‌رسانی در این‌باره به ایثارگران ضعیف بوده است و نیاز به اصلاح بند یاد شده در شرایط کنونی احساس می‌شود.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: با توجه به ارائه خدمات درمانی به ایثارگران دردستگاه‌ها، تاکنون ما شاهد بوده‌ایم که این افراد برای دریافت خدمات درمانی دچار مشکلات عدیده بوده‌اند.

وی با بیان اینکه فراکسیون ایثارگران مجلس، چند ماهی است که جلسات منظمی را با بنیاد شهید و امور ایثارگران برای حل مشکل یاد شده برگزار کرده است، تصریح کرد: یکی از راه‌حل‌های پیشنهادی اعضا برای مرتفع شدن مشکل خدمات درمان ایثارگران، تنظیم دستور العملی برای وحدت رویه(زیر پوشش بنیاد شهید و امور ایثارگران) در اینباره بوده است که این مسئله با توجه به نظر اعضا برای تصویب و بررسی به صحن ارائه می‌شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: با توجه به اینکه مجلس به روز‌های تصویب بودجه سال ۹۲ نزدیک می شود، جای امیدواری دارد که اعتبارات لازم در این زمینه نیز به تصویب مجلس برسد

اخبار مرتبط

نظرات

  • با عرض سلام و خسته نباشید.با آرزوی موفقیت و سلامتی نماینده محبوب رشت اینجانب جانباز ۱۵ درصد میباشم که تقریبا هیچ گونه مزایای بنیاد شهید به من تعلق نگرفته از این جهت مورد فشار خانواده هستم و میگویند تفاوت جانباز ۱۵ درصد و ۲۵ درصد در چیست؟تنها جرم بنده این است که دیر به کمیسیون پزشکی مراجعه کردم و الان باید این همه مورد فشار خانواده باشم.وقتی بنده رو مقایسه میکنن با یک جانباز ۲۵ درصد تفاوتی بین ما نیس بلکه بنده از نظر ناتوانی به خاطر مجروحیت مشکل جسمی بیشتری دارم به طوری که به خاطر بر خورد گلوله به عصب پایم یکی از پاهایم بی حس شده و بلکه بسیاری از جانبازان ۲۵ درصد به اندازه بنده مشکلی ندارن. بنده به عنوان جانباز و رزمنده کشور واقعا جلو خانواده شرمنده هستم. و هم اکنون که نیاز به حضور فرزندم دارم تا نیاز هایم را رفع کند او باید برای تحصیل به دانشگاه دور از محل زندگی برود .لطفا با جدیت پیگیری کنید.

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی