گیلانیان
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹ Friday, 29 May , 2020
ژانویه 23, 2012 کد خبر : 6215 خبر ها

سکه یک میلیون و صد هزار تومان :

خرید و فروش طلا در بازار ایران متوقف شد

خرید و فروش طلا در بازار ایران متوقف شد

به دنبال افزایش بی رویه نرخ طلا و سکه در بازار ایران خرید و فروش انواع سکه، طلای خام و ساخته شده در بازار متوقف شد.

گیلانیان به گزارش موج، به دنبال افزایش بیش از ۵۰۰ هزار تومانی قیمت سکه در بازار ایران طی یک ماه اخیر، امروز خرید و فروش طلا در بازار ایران به صورت کامل متوقف شد. زیرا هنوز قیمت امروز طلا مشخص نشده است. گفتنی است در حال حاضر هر قطعه تمام سکه طرح قدیم و تمام سکه طرح جدید رکورد قیمتی بی سابقه ای را زده اند تا جایی که نرخ هر یک از این سکه ها در بازار به بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است.

لازم به ذکر است در بازار طلای ایران امروز فقط دلالان و طلافروشان خرید طلا و سکه را انجام می دهند اما هیچ یک از آنها حاضر به فروش این کالاها نیستند.

بر اساس این گزارش اتحادیه کشوری طلا و جواهر ایران نیز امروز نتوانست قیمت دقیق طلا و سکه را به دلیل نوسانات شدید بازار و افزایش بی رویه تقاضا تعیین کند.

این گزارش می افزاید: پس از افزایش بی رویه قیمت دلار و قاچاق اعلام شدن تجارت آن شاهد سرریز شدن سرمایه ها به سمت بازار طلا و سکه بودیم و همین امر موجب شد تا قیمت هر قطعه سکه نسبت به یک ماه گذشته بیش از ۵۰۰ هزار تومان گرانتر شود و نرخ هر گرم طلای خام نیز بیش از ۴۵ هزار تومان افزایش بیابد.

گفتنی است افزایش بی رویه قیمت طلا و سکه امروز هر گونه معامله ای در بازار طلا و سکه ایران متوقف کرد و همه منتظر هستند تا قیمت این کالاها به بیش از قیمت فعلی برسد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان :

اسناد دفاع‌ مقدس رزمندگان استان گیلان منتشر می‌شود

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری :

امنیت سرمایه‌گذاری را در استان تأمین می‌کنیم