گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
فوریه 20, 2016 کد خبر : 46212 خبر ها

مدیر تعاون روستایی گیلان خبرداد:

خرید بالغ بر ۲۸ هزار تن محصولات پروتئین حیوانی از کشاورزان

خرید بالغ بر ۲۸ هزار تن محصولات پروتئین حیوانی از کشاورزان

گیلانیان : مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید ۲۸ هزار و ۱۶۶ تن محصولات پروتئین حیوانی در گیلان خبر داد.

تیمور رنگیدن صبح امروز در جلسه تعاون روستایی گیلان به ادامه خرید توافقی محصولات کشاورزی و دامی در استان اشاره کرد و با بیان اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۱۲۳ هزار و ۸۷ تن انواع محصولات کشاورزی،دامی و نهاده‌ها در گیلان خریداری شده است،گفت: این مقدار محصولات توسط شبکه تعاون روستایی به صورت توافقی خریداری شده است.

مدیر تعاون روستایی گیلان ارزش اقتصادی خرید محصولات را یک‌هزار و ۲۶۱ میلیارد و ۴۹ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: ۸۴۱ میلیارد و ۳۵ میلیون ریال بابت خرید ۹۴ هزار و ۹۲۱ تن محصولات کشاورزی هزینه شده است.

رنگیدن بیشترین مقدار خرید را ۳۷ هزار و ۱۲۵ تن سبوس گندم، ۱۳ هزار و ۴۹۸ تن کنسانتره دامی و ۱۳ هزار و ۴۹۸ تن جو و آرد بیان کرد..

وی با اشاره به اینکه بالغ بر یک‌هزار و ۸۰۰ تن مرکبات مورد نیاز فرآوری کارخانه آبمیوه خزرنوش خریداری شده است، خاطرنشان کرد: تعاونی باغداران مرکبات استان اقدام به این خرید کرده است.

مدیر تعاون روستایی گیلان از خرید ۲۸ هزار و ۱۶۶ تن محصولات پروتئین حیوانی در گیلان خبر داد و یادآور شد: ارزش اقتصادی این مقدار خرید ۴۲۰ میلیارد و ۱۴ میلیون ریال بوده است.

رنگیدن اقلام پروتئین حیوانی را شامل گوشت قرمز و سفید، شیر، تخم‌مرغ و ماهی ذکر کرد و گفت: این اقلام توسط شرکت‌ها و اتحادیه‌های تعاونی کشاورزی و روستایی گیلان خریداری شده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد