گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
فوریه 14, 2016 کد خبر : 45954 خبر ها

آیت الله قربانی در دیدار مسوولین و نامزدهای انتخابات صومعه سرا:

خود را نامزد کردم تا حامی ولی فقیه باشم / عوامل نفوذی می خواهند در خبرگان نفوذ کنند

خود را نامزد کردم تا حامی ولی فقیه باشم / عوامل نفوذی می خواهند در خبرگان نفوذ کنند

گیلانیان : آیت الله قربانی در دیدار با جمعی از مسوولین و نامزدهای انتخاباتی شهرستان صومعه سرا ضمن خیر مقدم به حضور گرمشان اظهار کرد: وجود امام و ولایت لطف است و در مسیر انسان نقش تعالی و کمال دارد.

وی وجود مژگان چشم را به حضور امام تشبیه کرد و افزود: اگر مژگان چشم نباشد انسان می تواند ببیند اما گرد و غبار چشم انسان را کور می کند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره بر اینکه هر کسی از دایره امام و ولایت خارج شود به سرنوشت تکفیری ها دچار می شود افزود: یکی از دلایلی که تکفیری ها و داعشی ها بوجود می آیند، خروج از دامنه الهی و دور بودن از حریم ولایت رسول الله است.

آیت الله قربانی با بیان اینکه خبرگان دینی و فقیهان اسلامی راه را به انسان ها نشان می دهند، افزود: خبرگان چراغ راه و هادی بخش مردم است و انسان ها را به مسیر مشخص هدایت می کنند و مردم وظیفه داراند از فقیه جامع الشرایط اطاعت کنند.

امام جمعه رشت با بیان اینکه همه مراجع نمی توانند در جایگاه امامت ولی فقیه باشند، اشاره کرد: علمایی که مجتهد هستند و در راستای تعلیمات پیامبر تربیت شده باید در میان جمع فقها بنشینند.

عضو گیلانی مجلس خبرگان با اشاره بر اینکه عوامل نفوذی می خواهند در خبرگان نفوذ کنند گفت: من خود را کاندیدا کرده ام تا حامی ولی فقیه باشم.

وی با بیان اینکه سه دوره در مجلس خبرگان بوده ام گفت: علاوه بر تجربه چند ساله، با مطالعات و تحقیقاتی که در زمینه ولایت فقیه دارم می توانم بیشتر کمک کنم.

وی با تاکید مردم بر حضور پرشکوه شان در پای صندوق های رای گفت: هم نمایندگانی را مانند مدرس را انتخاب کنید و هم خبرگان صالحی که در وقت مقرر کار درست و انتخاب درست انجام دهند.

وی با بیان اینکه تکلیف است که نماینده خوب در خبرگان انتخاب شود گفت: مردم باید نماینده خبره و شایسته را انتخاب کنند تا اگر جامعه بدون امام شد، مشکلی در این مورد پیش نیاید./ منبع : فارس

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد