گیلانیان
یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ Sunday, 5 February , 2023
آگوست 30, 2013 کد خبر : 21227 خبر ها

خیز استاندار گیلان به سوی یک پست مدیریتی ملی

خیز استاندار گیلان به سوی یک پست مدیریتی ملی

اختصاصی گیلانیان : مجمع نمایندگان گیلان با حضور هاشم نیاء، استاندار و محمد باقر نوبخت، سخنگوی دولت و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهور  تشکیل جلسه داد .

محمد حسین قربانی ، نماینده مردم آستانه و کیاشهر در خصوص نتیجه جلسه به خبرنگار گیلانیان گفت : در این جلسه مشکلات کلان ملی استان مورد بررسی قرار گرفت و راهکار های تامین منابع مالی پروژه های ملی ارائه شد که نمایندگان و استاندار نظرات شان را ارائه نمودند و معاون برنامه ریزی رئیس جمهور نیز دو مساله را مطرح نمود.

وی افزود مسئله اول حل مشکلات کلان استان در قالب همدلی و مسئله دوم ارائه لایحه اصلاحیه بودجه سال ۹۲ در هفته آینده به مجلس بود که انتظار همکاری داشت .

وی همچنین گفت : از آنجائی بودجه سال ۹۲ بر اساس مشکلات و گرفتاری هائی دیده شد و ما هم باور داریم بسیاری از منابعش تحقق پیدا نمی کند از سوی نمایندگان گیلان قول داده شد از لایحه اصلاحیه دولت حمایت شود .

نماینده آستانه و کیاشهر در خصوص اینکه آیا لایحه اصلاحیه بوجه اعتبارات استان را کاهش یا افزاش خواهد داد ، گفت : ممکن است در کلیات بودجه ای دیده شود که اصلا تحقق پیدا نکند از اینجهت بهتر است بودجه واقعی دیده شود تا تحقق پیدا کند .

با توجه به حضور گزینه استاندار جدید در مجالس و محافل رسمی استان از وی در خصوص میزان صحت زمزمه رفتن استاندار گیلان و گرفتن سمت جدید کشوری پرسیده شد که پاسخ داد : آقای هاشم نیاء یکی از چهره های موفق در سطح مدیریتی ارشد استان بود و هست و با توجه به تجربیاتی که حتی در این زمان استانداری اندوخته کرده و در این مدت کوتاه توانسته استان را بدون تنش اداره نماید باور ما این است که آقای هاشم نیاء نسبت به بسیاری که الآن در سطح ملی مطرح هستند می تواند بهتر و موثرتر عمل نماید .

وی ادامه داد : ما اگر بتوانیم از وجود ایشان در سطح کشور استفاد نماییم بیشتر می توانیم از نعمت وجود نیروهای کار آزموده گیلانی در سطح ملی بهره ببریم که در کل این اقدام می تواند به نفع استان و کشور باشد از این رو همگی باید برای تحقق این هدف کمک نماییم .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی