گیلانیان
چهارشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۱ Wednesday, 7 December , 2022
مارس 1, 2012 کد خبر : 7427 خبر ها

مدارک مورد نیاز به هنگام رٱی دادن

داشتن شناسنامه و کارت ملی در روز انتخابات الزامی است

داشتن شناسنامه و کارت ملی در روز انتخابات الزامی است

کبری مهرورز امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به مدارک مورد نیاز به هنگام رٱی دادن در ۱۲ اسفند، اظهار داشت: با توجه به رایانه‌ای شدن فرآیند ثبت نام رٱی دهندگان برای اخذ رٱی در انتخابات نهمین دوره مجلس در راستای اجرای تبصره هفت ماده ۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مبنی بر نوین‌سازی شیوه‌های اخذ رٱی، برای شرکت در انتخابات داشتن شناسنامه و کارت ملی الزامی است.

وی، ضمن دعوت از مردم گیلان برای حضوری گسترده در انتخابات ۱۲ اسفند، افزود: از مردم گیلان می‌خواهیم در این روز با داشتن کارت ملی و شناسنامه خود با حضوری آگاهانه و پرشور برگ زرین دیگری بر دفتر افتخارات ملت بزرگ ایران بیفزایند و مجریان انتخابات را در برگزاری هر چه بهتر آن یاری کنند.

دبیر ستاد انتخابات گیلان درباره آخرین وضعیت نامزدهای انتخاباتی استان، خاطرنشان کرد: در گیلان ۱۲۰ نفر تأیید صلاحیت شدند که از این تعداد هشت نفر تاکنون انصراف دادند و یک نفر به حوزه انتخابیه تهران منتقل شد.

وی، ابراز داشت: در مجموع ۱۱۱ نفر داوطلب نمایندگی مجلس شورای اسلامی در گیلان برای کسب ۱۳ کرسی نمایندگی مجلس نهم در این استان در ۱۲ اسفند با هم رقابت می‌کنند.

مهرورز با تاکید بر اینکه زمان قانونی تبلیغات نامزدها به پایان رسیده است، یادآور شد: هیچ‌گونه تبلیغاتی نباید صورت گیرد و از تمام نامزدها می‌خواهیم این موضوع را رعایت کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی