گیلانیان
یکشنبه ۶ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 27 November , 2022
ژانویه 31, 2012 کد خبر : 6445 خبر ها

اندر احوالات داماش :

داماش‌گیلان، مسائل مالی و خریداران‌ جدید

داماش‌گیلان، مسائل مالی و خریداران‌ جدید

گیلانیان به نقل از مهر : تیم فوتبال داماش گیلان که در ماه‌های گذشته و پس از افشای پرونده بزرگ اختلاس میلیاردی در کشور، دچار مشکلات مالی شدیدی شده است، برای فرار از بحران مالی که مدیران آن گرفتارش شده‌اند باب مذاکره را با خریداران بخش خصوصی آغاز کرده است که یکی از آن‌ها حسین هدایتی مالک باشگاه استیل آذین است.
بر اساس این گزارش مذاکرات مقدماتی بین امیر عابدینی مدیرعامل باشگاه داماش گیلان با حسین هدایتی رئیس پیشین هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و مالک فعلی باشگاه دسته اولی استیل آذین صورت گرفته و قرار است در صورت برطرف شدن موانع قضایی که بی‌ارتباط با پرونده اختلاس بزرگ سه هزار میلیاردی نیست، این انتقال قطعی شود.
یکی از نزدیکان حسین هدایتی که خواست نامی از او برده نشود با تایید این خبر گفت که مذاکراتی در این زمینه صورت گرفته است اما مشکلاتی که در پرونده اختلاس بزرگ مربوط به مسئولان داماش می‌شود، موانعی را ایجاد کرده که طرفین در حال برطرف کردن آن هستند. یکی از نزدیکان امیر عابدینی نیز با تایید این خبر از ملاقات دوشنبه شب عابدینی با حسین هدایتی برای نهایی کردن این انتقال و بررسی راه‌های برطرف کردن موانع قضایی خبر داد.
گفتنی است هدایتی نیز شبیه امیرخسرو آریا از بدهکاران بزرگ به سیستم بانکی می باشد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد