گیلانیان
چهارشنبه ۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ Wednesday, 21 April , 2021
ژانویه 26, 2021 کد خبر : 81003 دسته‌بندی نشده

عضو کمیسیون بودجه مجلس :

درآمدهای پیش‌بینی شده در اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ ناپایدار است

درآمدهای پیش‌بینی شده در اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ ناپایدار است

گیلانیان : عضو کمیسیون بودجه مجلس گفت: درآمدهای پیش‌بینی شده در اصلاحیه بودجه ۱۴۰۰ ناپایدار است.

جبار کوچکی‌نژاد اظهار داشت: بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ در کمیسیون تلفیق به اتمام رسید و در اختیار نمایندگان قرار گرفت و نمایندگان فرصت دارند پیشنهادهای خود را در خصوص اصلاحات صورت گرفته در لایحه بودجه ۱۴۰۰ ثبت کنند.

 عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس با بیان اینکه در روز سه‌شنبه مورخ  لایحه بودجه ۱۴۰۰ مجدداً در صحن مجلس مورد بررسی قرار می‌گیرد افزود: این لایحه دولت اکثراً در مورد هزینه‌ها و پرداخت‌های اجتناب‌ناپذیری مانند حقوق بوده و در آن توجه زیادی به معیشت و نیازمندان وجود نداشته است.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در مجلس عنوان داشت: در کمیسیون تلفیق، الحاقاتی در این خصوص افزوده شده و همچنین هزینه‌های اجتناب‌ناپذیر را افزایش دادند اما درآمدهای پیش بینی شده ناپایدار بوده و اعتقاد بنده این است که با این اصلاحات صورت گرفته در این خصوص تعادل بازار برهم می‌خورد.

 کوچکی‌نژاد افزود: قیمت ارز و دلار، افزایش مالیات و سایر موارد مربوطه از عوامل مشکل ساز بوده که مشکلات اقتصادی زیادی را بوجود آورده است همچنین افزایش بودجه دولت افزایشی ناپایدار بوده و تبعات زیادی را برای جامعه و فشارهای اقتصادی بسیاری برای مردم ایجاد کرده است‌.

 وی گفت: موارد مذکور قطعاً افزایش قیمت و تورم را با خود به همراه داشته و در این زمینه نگرانی‌هایی وجود دارد که می‌طلبد صحن مجلس بررسی‌های لازم را در این خصوص انجام دهد و اگر این اصلاحات انجام نپذیرد با مشکلات اساسی در بودجه ۱۴۰۰ مواجه می‌شویم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: اعتقاد بنده بر این است که برای تأمین نیازهای مردم در جامعه به جای پرداخت پول نقد باید به مردم کارت‌های اعتباری جهت تأمین کالاهای اساسی اعطا شود؛ این امر علاوه بر کاهش تورم، رونق تولید داخلی را به همراه داشته و هم فساد در این حوزه را کاهش می‌دهد.

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بنده اکنون به‌دنبال بحث بودجه کشوری و استانی بوده و در این حوزه پیشنهاداتی را ارائه داده‌ام و تلاش ما بر این است که در بحث آب شرب، حوزه‌های آموزشی، بخش‌های زیرساختی  و سایر موارد اعتبارات بیشتری را برای استان گیلان دریافت کنیم.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی در خصوص احیاء تالاب‌های گیلان به‌ویژه تالاب زرجوب، گوهر رود و تالاب عینک خاطرنشان کرد: با کاهش منابع دولت و مشکلات اقتصادی کشور قطعاً برنامه‌ریزی‌ها با آنچه در عمل اجرا می‌شود فاصله دارد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه ما به‌دنبال کاهش این فاصله هستیم گفت: در حوزه احیاء تالاب‌های زرجوب، گوهر رود و عینک تلاش ما بر این است که بتوانیم اقدامات بیشتری را با بهره‌گیری از اعتبارات بیشتر تا پایان بودجه سال ۹۹ انجام دهیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

جای این حرف‌ها در جلسات است نه در عموم

رئیس دفتر رئیس‌جمهور :

جای این حرف‌ها در جلسات است نه در عموم

کرونایی های بستری در گیلان ۱۰۰۰ تایی شدند

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان :

کرونایی های بستری در گیلان ۱۰۰۰ تایی شدند