گیلانیان
یکشنبه ۳ مهر ۱۴۰۱ Sunday, 25 September , 2022
ژوئن 15, 2013 کد خبر : 19375 خبر ها

بيانيه مشترک نمایندگان 6 کانديدا: ‏

درخواست از هواداران به رعایت قانونمداری و عدم توجه به فراخوان‌ها برای اجتماعات غیرقانونی

درخواست از هواداران به رعایت قانونمداری و عدم توجه به فراخوان‌ها برای اجتماعات غیرقانونی

گیلانیان : از همه مردم رشید و سرافراز ایران اسلامی تقاضا می‌شود به هیچ عنوان به اینگونه شایعات توجه نکرده و تا قبل از اعلام رسمی نتیجه انتخابات یازدهم از طریق مراجع قانونی ذیربط از هرگونه اجتماع با هر انگیزه‌ای غیر از حضور در صفوف رأی دادن قویاً پرهیز کرده و فقط به اطلاعیه‌های رسمی مراجع قانونی توجه کنند.

نمایندگان ۶ نامزد انتخابات ریاست جمهوری یازدهم در بیانیه مشترکی، مردم و به ویژه هواداران خود را به رعایت قانونمداری و عدم توجه به فراخوان‌ها برای اجتماعات غیرقانونی فراخواندند.

به گزارش  عصر ایران ، در این بیانیه آمده است: ‌بر اساس گزارش‌های واصله افرادی با انتساب نادرست خود به ستادهای انتخاباتی نامزدهای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شایعاتی را در خصوص فراخوان اجتماع و برگزاری جشن پیروزی یا پیشنهاد راه‌های غیرمعمول موسوم به صیانت از آراء ترویج کردند.

این بیانیه می‌افزاید: از همه مردم رشید و سرافراز ایران اسلامی تقاضا می‌شود به هیچ عنوان به اینگونه شایعات توجه نکرده و تا قبل از اعلام رسمی نتیجه انتخابات یازدهم از طریق مراجع قانونی ذیربط از هرگونه اجتماع با هر انگیزه‌ای غیر از حضور در صفوف رأی دادن قویاً پرهیز کرده و فقط به اطلاعیه‌های رسمی مراجع قانونی توجه کنند.

نمایندگان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در پایان تأکید کردند: بدیهی است نهادهای قانونی ذیربط تلاش‌های بایسته‌ای را در جهت حفظ و صیانت از آراء مردم بزرگوار ایران و اعلام نتایج انتخابات در اسرع وقت معمول خواهند داشت.

این بیانیه به امضای محمدرضا صادق نماینده حسن روحانی، علی احمدی نماینده محسن رضایی، علی‌اصغر زارعی نماینده سعید جلیلی، سید محمدزهیر غرضی نماینده سید محمد غرضی، علیرضا نبید نماینده محمدباقر قالیباف و حسین میرمحمدصادقی نماینده علی اکبر ولایتی رسیده است.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی