گیلانیان
یکشنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۱ Sunday, 4 December , 2022
اکتبر 27, 2012 کد خبر : 14086 خبر ها

غلامحسین بادامكی

در انزلی ملوان جزئی از زندگی روزمره مردم است

در انزلی ملوان جزئی از زندگی روزمره مردم است

گیلانیان : هافبک خراسانی ملوان گفت : در انزلی ملوان جزئی از زندگی روزمره مردم است .
‘ غلامحسین بادامکی ‘  در مورد نقش هواداران ملوان در موفقیت های این تیم اظهار کرد: انزلی شهر کوچکی است و مردم از تمام اخبار و اطلاعات روزانه تیم با خبر هستند و از نزدیک با کادر فنی و بازیکنان در ارتباط هستند و موفقیت این تیم برای مردم بسیار مهم است .

وی خاطرنشان کرد : مردم با شور و اشتیاق بسیار زیادی از تیم حمایت می کنند و هواداران ملوان نقش بسیار پر رنگی در موفقیت های ملوان دارند.

بادامکی در خصوص کسب پیروزی اخیر خانگی ملوان گفت: چند هفته ای بود که موفق به کسب پیروزی در بازی خانگی نشده بودیم و این برد برایمان بسیار لذتبخش بود زیرا هم به وضعیت تیم مان در جدول سر و سامان دادیم و هم یک بار دیگر خوشحالی هوادارانمان را دیدیم .

وی در خصوص کسب سهمیه آسیا بیان کرد : همانگونه که سرمربی ملوان نیز گفته اند؛ تیم ما پتانسیل آسیایی شدن را دارد و همه عوامل تیم هم سخت در تلاش هستند تا آسیایی شویم و به قول دوستان دور از انتظام هم نیست.

بادامکی در مورد عملکرد تیم ملی افزود: تنها چیزی که می توانم در مورد تیم ملی بگویم، این است که آرزوی همه مردم ایران صعود تیم ملی فوتبال به جام جهانی است و از صمیم قلب آرزو می کنم این اتفاق بیفتد .

وی در مورد تعطیلات لیگ و تاثیرش بر روند صعودی تیم ملوان گفت: تعطیلات قبلی خیلی به نفع تیم ما بود و ما بیشترین استفاده را از آن بردیم و تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم و امیدوارم که در تعطیلات بعدی هم بتوانیم بیشترین استفاده را ببریم .

غلامحسین بادامکی متولد ۱۳۶۰ مشهد است . وی سابقه بازی در تیم‌های ابومسلم و پرسپولیس تهران را در کارنامه اش دارد.

بادامکی امسال به باشگاه ملوان پیوست.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی