گیلانیان
یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹ Sunday, 28 February , 2021
ژانویه 15, 2021 کد خبر : 80924 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران :

در بهترین وضعیت ‌”اقتدار” قرار داریم / دشمن را در موضع “انفعال” قرار داده‌ایم

در بهترین وضعیت ‌”اقتدار” قرار داریم / دشمن را در موضع “انفعال” قرار داده‌ایم

گیلانیان : جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران با بیان اینکه ایران اسلامی در بااقتدارترین وجه در ۴۰ سال اخیر قرار دارد، گفت: امروز انفعال دشمن بیش از پیش نمایان است.

سردار علی فدوی بعد از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت شهید فخری‌زاده در شهر مهاباد شهرستان اردستان اظهار داشت: شهید فخری‌زاده یکی از افتخارات ملت و همچنین منطقه و شهرستان اردستان و شهرمهاباد است.

وی افزود: یک شهید می‌تواند همه را مورد تفقد قرار دهد چرا که خداوند عنایت بی حد و حصری را به شهید داده و به لطف همین عنایت و به برکت شهید به ما عنایت ویژه‌ای خواهد کرد؛ خیلی از کارها نیاز است تا برجسته شود اما این شهید در زمان خدمت به شکلی بوده که نمی‌توانستند از مجاهدت‌های خود مطلبی را بیان کند که برای خود شهید خیرات زیادی دارد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ابراز داشت: شهید فخری‌زاده را افتخار آشنایی با او داشتم و نمی‌دانستم که از منطقه اردستان است؛ اجر و ثوابی بالاتر از این نیست که بندگان کنار پیامبر به خداوند نظر کنند که این افتخار و این امید برای دلدادگان شهدا وجود دارد که همین نگاه برای آنان هم در نظر گرفته شود.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تاکید کرد: همیشه باید در مراسم شهدا از اهداف آن‌ها هم یادی شود و با چهل و دومین پیروزی انقلاب که دشمنان آرزوی از بین بردن آن را دارند دو سال هم از این آرزوی جدیدشان می‌گذرد؛ خداوند در تقابل حق و باطل طرفدار حق بوده و فرموده حق پیروز می‌شود و حزب شیطان نابود و شکست‌پذیر است و حزب خداوند همیشه قالب است.

سردار فدوی ضمن اشاره به اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در شرایط فعلی گفت: کسانی که در حزب خدا هستند مشخص است که چگونه باید عمل کنند و در وعده آن‌ها خلفی وجود ندارد؛ در چهل سال انقلاب ایران با اقتدارترین وجه حضور قرار داریم و دشمن در انفعال قرار دارد و این مهم امروز بیش از پیش نمایان است.

وی ضمن اشاره به موضع خصمانه دشمن افزود: شهید سلیمانی سال ۹۸ با سال‌های قبل آن فرقی نداشت منتها دشمنان دنبال ترورش بود و خباثت آن‌ها فرقی نداشته و کسی که در حزب خدا باشد توسط حزب شیطان می‌خواهند که نباشد و تمام موارد را دنبال می‌کنند تا آن‌ها نباشند.

سردار فدوی با بیان اینکه با شهدا عهد و پیمان ببندیم تا در خصوص مشکلات تلاش کنیم و در این مسیر تمام تلاش خود را به می‌گیریم، تصریح کرد: ما در این مراسم و تمامی مراسم شهدا باید این را بدانیم که شهدا به خاطر بهره‌ای که خدا به آن‌ها داده بهره‌ای هم از آنان به ما می‌دهند.

وی با اشاره به شهادت یاران پیامبر اکرم(ص) در یکی از جنگ‌ها به دلیل عدم توجه آنان به توصیه و فرمایشات رسول اکرم(ص) در آن جنگ تصریح کرد: افرادی بودند که دستور خدا را رعایت نکردند و همه فرار کردند و به شرط هایی که به آن اعتقاد داشتند پایبند نبودند.

سردار فدوی با بیان اینکه شهدا با عمل به فرامین ائمه معصوم(ع) در جبهه‌های حق علیه باطل حضور پیدا کردند، افزود: طبق روال‌های قبل و از زمان قدیم منبرها برقرار بوده و مطالب معصومین بیان شد و شهدا همین مطالب را فرا گرفته‌اند و به بهترین نحوعمل کردند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ضمن اشاره به شهدای شاخص منطقه اردستان بیان کرد: افراد بزرگی از منطقه اردستان داشتیم که کم نیستند که از شهید مدرس می‌توان نام برد تا شهادت فخری‌زاده و این به عنوان یک پشتوانه بزرگ دینی است که ما داریم و بر اساس آیات قرآن کریم خداوند بهترین نتیجه را رقم می‌زند.

وی ضمن اشاره به خباثت‌های دشمن در طول چهل سال گذشته تا به امروز علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی تاکید کرد: شیطان بزرک آمریکا با متحدانشان در چهل سال خباثت‌هایی را به مردم ایران روا داشته اند اما ما قوی‌تر شده‌ایم و توان نظامی ما با آنها قابل قیاس نیست و ما تعیین‌کننده هستیم.

سردار فدوی ضمن اشاره به توان بازدارنده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در دهه هفتاد باور کرد که ایران یک توان بازدارنده دارد و کسی جرات نکرد تیری را به کشور ما شلیک کند؛ با مددگیری از شهدا این فکر را باید داشته باشیم که پا جای شهدا بگذاریم تا تحقق وعده خداوند شامل حالمان شود.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون  تعاونی توزیع نمی شود

قابل توجه اداره صمت و اتاق اصناف گیلان:

مرغ کیلویی۲۵۰۰۰ تومان چون تعاونی توزیع نمی شود

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

یکی از کرامات نماینده رشت:

مدیر مسئول :

آقای احمدی! در مورد بورس صورت مسئله را پاک می کنید !؟

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

یادداشت شریعتمداری :

«بُرد – بُرد» این است نه آن!

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

سید عبدالله میرحسینی مقدم، مشاور فنی صندوق چای کشور

چایکاری در ایران یکصد و بیست ساله شد

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

رشت- علی کشت پرور بین کلایی

” مسئول بی لیاقت نمی خوایم نمی خوایم “

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار اعضای مجلس خبرگان رهبری:

حد غنی‌سازی ایران ۲۰درصد نیست متناسب با نیاز کشور ممکن است به ۶۰درصد هم برسد

میراث طبیعی گیلان در فهرست ملی افزایش یافت

معاون میراث فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی :

میراث طبیعی گیلان در فهرست ملی افزایش یافت