گیلانیان
دوشنبه ۴ مهر ۱۴۰۱ Monday, 26 September , 2022
مارس 30, 2015 کد خبر : 35729 خبر ها

در سفر رئیس جمهور مصوبات کیسه ای نمی خواهیم

در سفر رئیس جمهور مصوبات کیسه ای نمی خواهیم

اختصاصی گیلانیان : تقاضا دارم در اولین نماز جمعه به مسئله برنج از قبیل : آب کشاورزی ، کودشیمیایی، خرید تضمینی اشاره بفرمایید .

غلامعلی جعفرزاده گفت : مسئولین به خطبه های نماز جمعه شما حساسند و هم کشاورزان دلگرم می شوند که تنها محصول کشاورزی استان فقط چای نیست به برنج هم توجه می شود .

وی افزود : مطلب دوم من این است که به احتمال یقین تا پایان فروردین سفر رئیس جمهور به استان را خواهیم داشت و انتظار ما از شما بعنوان بزرگ همه ما و پدر معنوی استان این است که در این سفر کمک بفرمایید تا خواسته های ضروری استان را به تصویب برسانیم

وی در ادامه گفت : در این سفر دیگر نیازی به ۷۰۰ ، ۸۰۰ مصوبه نداریم ، ما الآن مصوبات کیسه ای داریم، نمی دانیم با آنها چکار کنیم.

جعفرزاده گفت : ما سه، چهارتا کار بزرگ مثل : آزاد راه – راه آهن قزوین ، رشت، انزلی، آستارا – پتروشیمی و سدها  را داریم که اگر رئیس جمهور در این سفر این چهار تا مشکل استان را حل کند برای استان کفایت می کند.

جعفرزاده گفت : این شایسته نیست رئیس جمهوری به گیلان بیاید بعد مصوبه شود که نام فرودگاه چه شود، این را خودما هم می توانیم اجام دهیم !

وی گفت : این سه ، چهار کار بزرگی که در استان مانده و از ابتدای مجلس نهم در دستور کار نمایندگان قرار داشته مورد تاکید حضرتعالی قرار بگیرد و خیلی با عدد و رقم مصوبات ۲۰۰ ،۳۰۰ با ما بازی نشود .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی