گیلانیان
دوشنبه ۷ آذر ۱۴۰۱ Monday, 28 November , 2022
مارس 27, 2016 کد خبر : 47247 خبر ها

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان :

در مورد تخلفات مربوط به بهداشت مردم، برخوردی قاطع می کنیم

در مورد تخلفات مربوط به بهداشت مردم، برخوردی قاطع می کنیم

گیلانیان : مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان از تعطیلی ۱۱ واحد ارائه خدمات توسط اداره کل تعزیرات حکومتی استان در طرح کشیک نوروزی خبر داد و گفت: برخورد تعزیرات حکومتی استان در خصوص تخلفات بهداشتی سخت و قاطع می باشد.

رضا قشلاقی افزود: در طرح نوروزی امسال که از شانزدهم اسفندماه گذشته آغاز شده، از یک هزار و ۸۸۷ واحد عرضه کالا و خدمات در حوزه های صلاحیتی بازرسی و نظارت مشترک انجام شده است.
وی یادآور شد: این بازرسی و نظارت های مشترک با حضور رئیسان شعبه ها و نمایندگان این اداره کل با همکاری بازرسان اتاق اصناف، ، نمایندگان بهداشت، دامپزشکی و نیروی انتظامی صورت گرفته است.
مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان تصریح کرد: با توجه به اهمیت مصارف انسانی، کالا و خدمات قابل ارائه در رستوران ها و مراکز پذیرایی ، اغذیه فروشی ها ، واحدها و تاسیسات گردشگری در مرحله دوم طرح نوروزی جزو حوزه های اولویت دار است.
قشلاقی اضافه کرد: در بازرسی های انجام شده از حدود ۳۰۰ واحد پذیرایی، تعداد ۱۱ واحد بعلت وضعیت بهداشتی نامناسب منجر به پلمپ و عدم فعالیت تا رفع مشکل شد.
طرح نوروزی تعزیرات حکومتی گیلان از شانزدهم اسفندماه گذشته آغاز شده و تا چهاردهم فروردین ماه جاری ادامه دارد.
۸۷هتل، ۲۳ هتل آپارتمان، ۷۵ مجتمع گردشگری، ۴۷ مهمانپذیر، یک هزار و ۴۳ خانه مسافر، ۲۳۳ واحد پذیرایی بین راهی و سفره خانه سنتی و ۵۳ دفتر خدمات مسافرتی در گیلان فعال هستند./ منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد