گیلانیان
چهارشنبه ۶ مهر ۱۴۰۱ Wednesday, 28 September , 2022
آوریل 15, 2014 کد خبر : 26367 خبر ها

دسترسی به آب های آزاد زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی در نداجا است

دسترسی به آب های آزاد زمینه ساز تحقق اقتصاد مقاومتی در نداجا است

گیلانیان : فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: ایجاد امنیت در دریاها برای دسترسی آسان و ایمن به آب های آزاد، زمینه ساز تحقق شعار اقتصاد مقاومتی در نیروی دریایی است.

امیردریادار ˈحبیب الله سیاریˈ روز سه شنبه در مراسم تجلیل از کارکنان نمونه مرکز فرماندهی آموزش تخصص های دریایی رشت ضمن تبریک به مناسبت روز ارتش در ۲۹ فروردین ماه، با اشاره به نامگذاری امسال از سوی مقام معظم رهبری، وظیفه نظامی ها را در تحقق شعار سالجاری مهم خواند .

وی با بیان این که دشمن در جنگ نرم درصدد نفوذ در قشر جوان و تاثیرگذاری در باورهای دینی جوانان است، افزود: دشمن همانگونه که در جنگ نرم به ما ضربه می زند، تلاش می کند تا از طریق اقتصادی نیز به ما ضربه وارد کند.

فرمانده نیروی دریایی ارتش تصریح کرد: باید در مقابل جنگ نرم نیز ایستادگی کنیم و نشان دهیم که فرهنگ ما غنی است .

وی با تاکید بر ضرورت تحقق منویات رهبری از سوی تمامی اقشار جامعه خاطرنشان کرد: عزم ملی در شعار امسال رهبری فقط خواست فرمانده و مدیران نیست بلکه وجود همه اقشار جامعه از جمله نظامیان در تحقق شعار رهبری مهم است.

دریادار سیاری بیان کرد: تمامی اقشار مردم باید در تحقق این شعار نسبت به کشور احساس تکلیف کنند و ما سربازان ولایت در انجام این مهم باید پیشرو باشیم.

وی خاطرنشان کرد: باید در مقابل جنگ اقتصادی دشمن با توجه به شعار امسال و اقتصاد مقاومتی طبق راهبردهای تبیین شده رهبری، پایه های اقتصادی خود را قوی کرده و با توجه به مدیریت جهادی و خلاقیت ، ابتکار، ایثار و دلسوزی در تحقق شعار رهبری بکوشیم.

دریادار سیاری در بخش دیگری از سخنانش؛ سه وظیفه داخلی نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران را نگهداری مناسب از تاسیسات و تجهیزات، تعمیرات و استفاده مطلوب و بجا از امکانات در اختیار عنوان کرد.

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران روز سه شنبه به منظور تجلیل از کارکنان نمونه نیروی دریایی در مرکز آموزش تخصص های دریایی رشت حضور یافت.

دریادار سیاری همچنین امروز از پادگان تکاوران دریایی در منجیل بازدید کرد.

وی به مناسبت روز ارتش فردا (چهارشنبه) در جمع فرماندهان ناوگان شمال در انزلی سخنرانی می کند.

۲۹ فروردین ماه، روز ارتش جمهوری اسلامی ایران نامگذاری شده است./منبع : ایرنا

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی