چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ Wednesday, 18 July , 2018
اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۶ کد خبر : 59370 خبر ها

رییس مجمع نمایندگان گیلان :

دستگاه‌های نظارتی با تخلفات انتخاباتی استاندار و مدیران استان گیلان برخورد قاطع داشته باشند

دستگاه‌های نظارتی با تخلفات انتخاباتی استاندار و مدیران استان گیلان برخورد قاطع داشته باشند

گیلانیان : رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به تخلفات گسترده انتخاباتی استاندار، مدیران، معاونان و فرمانداران گیلان در قالب برگزاری همایش‌ها و جشنواره‌های مختلف گفت: دستگاه‌های نظارتی و امنیتی برخورد قاطعی با متخلفان داشته باشند.

اسدالله عباسی درباره ارزیابی خود از نتیجه انتخابات پیش‌رو اظهار داشت: با توجه به ترکیب آرایشی کاندیداها و نظرسنجی‌هایی که تاکنون انجام شده، احتمالاً انتخابات به مرحله دوم کشیده می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با بیان اینکه استفاده از کاندیدای پوششی در مناظره‌های صداو سیما خوشایند نیست، بیان داشت: جهانگیری صرفاً جهت اشغال کرسی مناظره و بدون هیچگونه برنامه‌ای و با هدف حمایت از شخص روحانی و دولت وی در مناظره‌ها حضور داشت.

وی با اشاره به تخلفات بی‌نظیر مدیران اجرایی گیلان در آستانه انتخابات گفت: حمایت و تبلیغات استاندار، مدیران، معاونان و فرمانداران گیلانی در قالب همایش و جشنواره‌های مختلف، تخلفی بی‌نظیر در تبلیغ و حمایت از یک جریان مشخص است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس با بیان اینکه دستگاه‌های نظارتی و بازرسی باید با متخلفان برخوردی قانونی و قاطع داشته باشند افزود: مسئولان مربوطه به‌جای انجام وظایف خود و ایجاد یک فضای سالم رقابتی در انتخابات از امکانات و تجهیزات دولتی در جهت حمایت از کاندیدای موردنظر خود استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به تهدید و وعده‌های مالی مسئولان اجرایی گیلان به دهیاران گفت: مردم در انتخاب کاندیدای مورد نظر خود آزاد هستند و با تهدید، خشونت، توهین، تخریب و دادن وعده‌های مالی به دهیاران در روستاها، حرکتی خلاف قانون، ناعادلانه اتفاق می‌افتد که نتیحه عدم جدیت و برخورد قاطع دستگاه‌های امنیتی با متخلفان است.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان درباره جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی اظهار داشت: عملکرد جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی سبب ایجاد انسجام و وحدت هرچه بیشتر در بین نیروهای انقلابی شده است و امیدواریم در نتیجه این تجمیع، شاهد نتایج خوبی در انتخابات باشیم./ منبع : تسنیم

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش