گیلانیان
دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ Monday, 20 August , 2018
آبان ۲۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 63500 خبر ها

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی :

دستگاه‌های نظارتی در حال پیگیری موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان هستند

دستگاه‌های نظارتی در حال پیگیری موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان هستند

گیلانیان : عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه در حال پیگیری موضوع هستند اظهار کرد: این‌طور نبوده که مسئولان مربوطه بی‌تفاوت باشند اما اینکه متهمان ممنوع‌الخروج شوند یا اینکه تحت پیگرد باشند این چیزی بوده که ما گزارش دادیم و این‌طور نیست که بی‌حساب‌وکتاب باشد و کسی هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد.

اسدالله عباسی امشب در نشست خبری با اشاره به اقدامات کمیسیون آموزش تحقیقات مجلس در رابطه با موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار کرد: تا پایان ماه شهریور کمیته تحقیق و تفحص کارها را تدوین و آماده کرد و به کمیسیون ارائه داد و کمیسیون هم در حال بررسی است زیرا یک اشکالاتی در این مسئله وجود دارد.

وی افزود: جلسات بررسی با حضور مدیرانی که مشکلاتی داشتند و مورد اتهام قرار گرفتند برگزار می‌شود و اینکه بعضی از رسانه‌ها به‌ویژه فضای مجازی می‌گویند که مدیران فرار کردند در این حد و سطح نیست.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: یکی از متهمان موضوع صندوق ذخیره فرهنگیان از کشور رفته بود که دوباره برگشت و مسئولان در حال بررسی اموال و املاک او هستند که باید آن‌ها را برگرداند.

وی با اشاره به اینکه حیف‌ومیل‌های زیادی در صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته است افزود: ما مصداق این مسائل را در گزارشی بعدازآنکه اتمام و تدوین شود و کمیسیون تثبیت کند به صحن علنی می‌فرستیم.

عباسی گفت: در صحن علنی اسامی کسانی که مجرم و بیت‌المال را حیف و مل کردند و یا نتوانستند خوب مدیریت کنند اعلام خواهد شد و به امید خدا از طریق قوه قضاییه تحت پیگرد قضایی قرار می‌گیرند و محاکمه خواهند شد.

وی بیان کرد: اسامی افرادی که متهم و مظنون به اتهام هستند به دستگاه‌های قضایی اطلاعاتی امنیتی داده‌شده و به‌موازات پیگیری ما دستگاه‌های نظارتی هم در حال پیگیری هستند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه وزارت اطلاعات، سازمان بازرسی کل کشور و قوه قضاییه در حال پیگیری موضوع هستند اظهار کرد: این‌طور نبوده که مسئولان مربوطه بی‌تفاوت باشند اما اینکه متهمان ممنوع‌الخروج شوند یا اینکه تحت پیگرد باشند این چیزی بوده که ما گزارش دادیم و این‌طور نیست که بی‌حساب‌وکتاب باشد و کسی هر کاری دلش می‌خواهد انجام دهد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*