گیلانیان
پنج شنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱ Thursday, 6 October , 2022
اکتبر 14, 2021 کد خبر : 82423 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

فرماندار رشت :

دستگاه های اجرایی زمینه مشارکت مردم در همه امور را فراهم کنند

دستگاه های اجرایی زمینه مشارکت مردم در همه امور را فراهم کنند

گیلانیان : فرماندار رشت با اشاره به نقش مهم مردم در برقراری امنیت اجتماعی و کاهش هزینه اجرای پروژه ها، گفت: دستگاه ها باید زمینه مشارکت های مردمی در همه امور را فراهم کنند.

علی فتح الهی ظهر پنج شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رشت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان و تبریک هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: جلب مشارکت مردم در همه امور لازم و ضروری و تأثیرگذار است.

فرماندار رشت با بیان اینکه مردم در همه عرصه‌های کشور حضور فعال و چشمگیر داشته‌اند، تصریح کرد: هر برنامه‌ای که با مشارکت مردم انجام شده پایداری، ماندگاری و ارزشی بودن این اتفاق را افزایش داده و حتی در حوزه عمرانی و اجرایی نیز زمینه را برای کاهش هزینه‌ها فراهم کرده است.

فتح الهی با اشاره به اینکه مشارکت‌های مردم نشان می‌دهد در صورت فراهم کردن بسترهای مناسب برای حضور مردم برنامه زودتر و با هزینه کمتر با ماندگاری و اثر گذاری بیشتر اجرا می‌شود، افزود: اگر بتوانیم مقوله امنیت را نیز مردمی کنیم قطعاً اتفاقات خیلی خوبی را نیز در این حوزه شاهد خواهیم بود.

وی به نقش مهم مردم در برقراری امنیت عمومی، گفت: همکاری و مشارکت مردم برای برقراری امنیت در کنار نیروی انتظامی می‌تواند بسیار اثربخش باشد.

فرماندار رشت با تأکید بر ضرورت توجه سلامت اجتماعی در کنار امنیت، تصریح کرد: مسئولان باید با عملکرد درست خود نارضایتی‌ها را کاهش دهند تا شرایط برای مشارکت بیشتر مردم فراهم شود.

وی با اشاره به خود حفاظتی از سوی همه دستگاه‌های اجرایی، گفت: باید بدانیم در زمان بروز بحران چگونه و به موقع عمل کنیم و کمک کار سایر دستگاه‌های خدماتی باشیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی