گیلانیان
شنبه ۱۹ آذر ۱۴۰۱ Saturday, 10 December , 2022
فوریه 14, 2016 کد خبر : 45986 خبر ها

رئیس پلیس فتای گیلان خبر داد

دستگیری عاملان تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی در فضای مجازی

دستگیری عاملان تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی در فضای مجازی

گیلانیان : رئیس پلیس فتای گیلان گفت: با پیگیری‌های فنی و پلیسی دو نفر از عاملان تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی به قصد اخاذی از شاکیان در فضای مجازی با هماهنگی مقام قضایی در رشت دستگیر شدند.

رئیس پلیس فتای گیلان بعد از ظهر امروز در جلسه انتظامی گیلان با اشاره به ارجاع تعدادی پرونده از دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت مبنی بر تهدید به انتشار تصاویر خصوصی و قصد اخاذی از آنها گفت: پلیس فتا موضوع مذکور را به طور ویژه پیگیری کرد.

ایرج محمدخانی اضافه کرد: با پیگیری‌های فنی و پلیسی دو نفر از عاملان تهدید به انتشار عکس‌های خصوصی به قصد اخاذی از شاکیان در فضای مجازی با هماهنگی مقام قضایی در رشت دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه متهمان با توجه به مستندات کشف شده به بزه انتسابی خود اعتراف کردند، بیان کرد: متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان رشت شدند.

سیدحسین صدرممتاز نیز در این  جلسه با اشاره به اینکه شنبه هفته آینده مشمولان فوق دیپلم و بالاتر به مراکز آموزشی اعزام می‌شوند اظهار کرد: ساعت هفت صبح یکم اسفند ماه مشمولان مذکور باید در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی گیلان واقع در بلوار خلیج فارس، کیلومتر سه جاده رشت به تهران، جنب راهنمایی و رانندگی حضور پیدا کنند.

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان به ماده ۵۸ قانون وظیفه عمومی اصلاحی ۲۲ آبان ماه سال ۹۰ اشاره کرد و افزود: طبق قانون مذکور برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها تا سه ماه باشد، سه ماه اضافه خدمت در نظر گرفته شده است و برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از سه ماه باشد مدت شش ماه اضافه خدمت لحاظ می‌شود.

 وی متذکر شد: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یک سال باشد، مدت شش ماه اضافه خدمت برای آنها در نظر گرفته شده ضمن اینکه فراری محسوب می‌شوند.

صدرممتاز با بیان اینکه سربازان متأهل پس از سپری کردن دوره آموزش رزم مقدماتی ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری می‌کنند، تصریح کرد: تمام مشمولان با هزینه معاونت عمومی ناجا به مراکز آموزشی نیروهای مسلح اعزام می‌شوند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی