گیلانیان
سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ Tuesday, 7 February , 2023
فوریه 18, 2013 کد خبر : 17394 خبر ها

رئیس پلیس فتای گیلان خبر داد

دستگیری مدیر وبلاگ مستهجن در انزلی

دستگیری مدیر وبلاگ مستهجن در انزلی

گیلانیان : رئیس پلیس فتای گیلان از شناسایی و دستگیری مدیر ۲۲ ساله یک وبلاگ غیراخلاقی در بندر انزلی خبر داد.
به گزارش فارس، ایرج محمدخانی عصر امروز در نشست فرماندهی این شهرستان با تاکید بر اینکه پلیس فتا در برخورد با جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی بسیار مصمم و جدی است، اظهار کرد: تیم رصد شبانه‌روزی پلیس فتا در راستای مقابله با جرایم علیه عفت و اخلاق عمومی، یک وبلاگ را شناسایی کرد که گرداننده آن مبادرت به فروش محتوای غیراخلاقی در فضای مجازی می‌کرد.
وی افزود: کارشناسان پلیس فتا با مشاهده این وبلاگ غیراخلاقی در اینترنت، تلاش برای شناسایی مدیر اصلی آن را در دستور کار خود قرار دادند.
رئیس پلیس فتای گیلان با بیان اینکه آدرس گرداننده وبلاگ مذکور با تلاش پلیس شناسایی شد، اذعان کرد: مدیر این وبلاگ کاربران را برای دستیابی به محصولات ضدفرهنگی در قبال پرداخت مبلغ معینی وجه نقد ترغیب می‌کرد.
وی با اشاره به اینکه پس از اخذ مجوزهای لازم قضایی مدیر وبلاگ متخلف در یکی از محله‌های بندر انزلی دستگیر شد، افزود: در بررسی ادله دیجیتالی کشف شده از منزل این متهم ۲۲ ساله، مشخص شد که با مدیر این وبلاگ چندین بار توسط دادستانی کل کشور به دلیل داشتن محتوای غیرمجاز برخورد قانونی صورت گرفته اما متهم هر بار با یک آدرس اینترنتی جدید به فعالیت مجرمانه خود ادامه داده است.
محمدخانی خاطرنشان کرد: متهم با مشاهده کشف مقادیر زیادی تصاویر و کلیپ‌های غیراخلاقی و فایل‌های صوتی خوانندگان مبتذل از طرف ماموران، به بزه انتسابی خود اعتراف کرد که برای وی توسط مقام قضایی قرار مجرمیت صادر شد.
وی ضمن هشدار به آن دسته از افرادی که در پوشش فضای مجازی، عفت و اخلاق عمومی جامعه را هدف گرفته‌اند، از جوانان خواست تا با حفظ هوشیاری کامل در فضای مجازی و رعایت حدود و چارچوب مبانی اخلاقی، از عضویت در اینگونه شبکه‌ها پرهیز کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی