گیلانیان
جمعه ۱۵ آذر ۱۳۹۸ Friday, 6 December , 2019
مهر ۱۵, ۱۳۹۸ کد خبر : 75274 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان :

دستگیری ۵۰ باند قاچاق مواد مخدر در گیلان

دستگیری ۵۰ باند قاچاق مواد مخدر در گیلان

گیلانیان : پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان از کشف هزار و ۶۰۰ کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری و متلاشی شدن ۵۰ باند قاچاق و توزیع مواد مخدر در استان گیلان خبر داد.

احدالله احدی صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مصرف مواد مخدر باعث آسیب جدی به جامعه می‌شود، اظهار کرد: لازمه پیشرفت هر جامعه سلامت و نشاط آن است به همین دلیل و مصرف مواد مخدر تأثیر بسیار منفی بر روی جامعه داشته و مانع پیشرفت افراد جامعه می‌شود.

وی با اشاره به مقدار مواد مخدر کشف شده در نیمه اول سال ۹۸ گفت: تاکنون هزار و ۶۰۰ کیلوگرم مواد مخدر از انواع مختلف کشف و به مراجع قضایی تحویل داده شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر گیلان با بیان اینکه بسیاری از باندهای مواد مخدر در استان گیلان در ۶ ماه نخست امسال شناسایی شدند، تصریح کرد: با تلاش مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر بیش از ۵۰ باند قاچاق مواد مخدر در سطح استان که مشغول توزیع حشیش، تریاک، هروئین و شیشه بودند شناسایی و متلاشی شدند که این امر نشان دهنده دید و اشراف اطلاعاتی دقیق نهادهای مربوطه است.

احدی با اشاره به دستگیری خرده‌فروشان مواد مخدر در استان گیلان افزود: علاوه بر باندهای توزیع مواد مخدر در استان، مأموران نیروی انتظامی در ۶ ماهه نخست امسال ۱۷ هزار خرده فروش مواد مخدر و معتاد را دستگیر کرده و به نهادهای مربوطه تحویل دادند.

وی با درخواست از خانواده‌ها برای همکاری با پلیس مبارزه با مواد مخدر تصریح کرد: اخیراً یک ماده روانگردان جدید وارد کشور شده که به لحاظ مخرب بودن آثار تخریبی بسیار شدیدی بر روی سلامت انسان و جوانان دارد لذا از خانواده‌ها درخواست دارم در صورت بروز چنین مواردی سریعاً به نیروی انتظامی اطلاع و از فرزندان خود مراقبت کنند‌.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

امام خامنه‌ای خطاب به داوطلبان نمایندگی مجلس:

اگر توان مدیریت ندارید مسئولیت نپذیرید

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

نماینده لاهیجان و سیاهکل در مجلس:

واردات اقلام دارویی هیچ سنخیتی با حوزه پزشکی ‌ندارد

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

ییس دفتر عقیدتی سیاسی فرماندهی معظم کل قوا :

تحجر و بازگشت به عقب حوزه های علمیه را تهدید می کند

گیلانیان به گزارش الف : حجت الاسلام کاشانی؛ پژوهشگر تاریخ اسلام: حضرت علی (ع) برای رسیدن به قدرت حاضر به گفتن یک دروغ نشد ، اما سه مسئول دولتی ما گفتند بنزین سهمیه بندی نمی‌شود ولی شد!