گیلانیان
پنج شنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۷ Thursday, 13 December , 2018
مهر ۲۲, ۱۳۹۶ کد خبر : 62790 خبر ها

حسین لطفی - مدیر مسئول

دست مدیران گذشته شهرستان رشت درد نکند !؟

دست مدیران گذشته شهرستان رشت درد نکند !؟

اختصاصی گیلانیان : فرماندار رشت در همایش روستا که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اعلام کرد : «رشت در شاخص‌های استانی و کشوری بسیار عقب مانده است»!

جهت مزید اطلاع فرماندار محترم باید اعلام شود عقب افتادگی شهرستان رشت نتیجه یک سیاست مدیرتی حاکم بر شهرستان و استان بود که امروز نیز کم و بیش ادامه دارد تا جایی که اعتراض مرحوم آیت الله شهید احسانبخش را در مواجهه با یک مدیر تولیدی استان درآورده بود .

روزی یک مدیر کارخانه تولیدی واقع در ( طالب آباد انزلی) که در زمان خودش دارای حسن آوازه و برند بود به مرحوم آیت الله احسانبخش مراجعه کرد و وضع موجود کارخانه تحت مدیرتش گزارشی را ارائه نمود بلکه برای بهره مندی از وجود ایشان در آرام کردن کارگران استفاده نماید .

وی گفت : نقدینگی ما فلان است و تولید ما بهمان و کارگران ما چند ماه حقوق دریافت نکردند و ما در تامین بدهکاری های خود به کارگران ناتوانیم .

آیت الله خطاب به ایشان گفت : الحمد الله حقوق شما که برقرار است ؟ اضافه کار و حق ماموریت شما هم بدون کم و کسر و بموقع پرداخت می شود ، حالا حقوق کارگران را ندارید، که نداری! فدای سرتان .

با توجه به کیاست و فراست شخص آیت الله شهید احسانبخش نمی توان گفت حرف ایشان تنها یک متلک برای آن مدیر بوده بلکه متاثر از سیاست جاری زمان بود که در بخش صنعت و اشتغال سبب شد برخی از کارخانجات معظم استان از صحنه تولید چنان حذف شود که امروز حتی نامی از آنها بر سر زبان نباشد و پروژه های معظمی چون سد اسطور، اتوبان رشت قزوین ، راه آهن و سد شفارود و پلرود و غیره آسیب جبران ناپذیری ببینند .

بنابراین آقای فرماندار ! نه تنها مدیران گذشته شهرستان تحت امر شما از این شیوه مستثنی نبودند که امروز شما از آن گله مندید ! سایر شهرستان ها نیز وضع بهتری از رشت ندارند .

آنان چون از حقوق و ماموریت ، اضافه کار و سایر امتیازات مدیریتی مکفی بهره مند بودن و بر زندگی سوار بودند دلشان به حال پیاده های زندگی نسوخت و بر سر این شهرستان و استان رفت آنچیزی که نباید می رفت ؟! قدر مسلم با توجه به حجم و وسعت عقب افتادگی از دست شما هم کاری ساخته نیست و فرصت کافی نقد را برای اسلافتان باقی خواهد ماند .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

۱۳۴ نمایش‌ خیابانی در گیلان اجرا شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان :

۱۳۴ نمایش‌ خیابانی در گیلان اجرا شد

‌‌افزایش قیمت نان در گیلان “تخلف” است‌

نماینده مردم رشت در مجلس ‌:

‌‌افزایش قیمت نان در گیلان “تخلف” است‌

اصناف اختلافات خود را کنار بگذارند

رئیس اتاق اصناف مرکز استان گیلان :

اصناف اختلافات خود را کنار بگذارند

ثبت بیش از ۷۰ میلیون نفر پرونده در نظام ارجاع سلامت

معاون بهداشتی وزیر بهداشت و درمان :

ثبت بیش از ۷۰ میلیون نفر پرونده در نظام ارجاع سلامت