گيلانيان - .وبگاه حاميان پيشرفت و توسعه گيلان
ما نگوئیم بد و میل به ناحق نکنیم    جامه کس سیه و دلق خود ازرق نکنیم
امروز سه شنبه,۲۶ام دی ۱۳۹۶ - آخرین بروزرسانی سه شنبه,۲۶ام دی ۱۳۹۶

حسین لطفی - مدیر مسئول

دست مدیران گذشته شهرستان رشت درد نکند !؟

  • تاریخ انتشار ۲۲ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۷
  • کد مطلب 62790
  • موضوعات مرتبط

اختصاصی گیلانیان : فرماندار رشت در همایش روستا که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اعلام کرد : «رشت در شاخص‌های استانی و کشوری بسیار عقب مانده است»!

جهت مزید اطلاع فرماندار محترم باید اعلام شود عقب افتادگی شهرستان رشت نتیجه یک سیاست مدیرتی حاکم بر شهرستان و استان بود که امروز نیز کم و بیش ادامه دارد تا جایی که اعتراض مرحوم آیت الله شهید احسانبخش را در مواجهه با یک مدیر تولیدی استان درآورده بود .

روزی یک مدیر کارخانه تولیدی واقع در ( طالب آباد انزلی) که در زمان خودش دارای حسن آوازه و برند بود به مرحوم آیت الله احسانبخش مراجعه کرد و وضع موجود کارخانه تحت مدیرتش گزارشی را ارائه نمود بلکه برای بهره مندی از وجود ایشان در آرام کردن کارگران استفاده نماید .

وی گفت : نقدینگی ما فلان است و تولید ما بهمان و کارگران ما چند ماه حقوق دریافت نکردند و ما در تامین بدهکاری های خود به کارگران ناتوانیم .

آیت الله خطاب به ایشان گفت : الحمد الله حقوق شما که برقرار است ؟ اضافه کار و حق ماموریت شما هم بدون کم و کسر و بموقع پرداخت می شود ، حالا حقوق کارگران را ندارید، که نداری! فدای سرتان .

با توجه به کیاست و فراست شخص آیت الله شهید احسانبخش نمی توان گفت حرف ایشان تنها یک متلک برای آن مدیر بوده بلکه متاثر از سیاست جاری زمان بود که در بخش صنعت و اشتغال سبب شد برخی از کارخانجات معظم استان از صحنه تولید چنان حذف شود که امروز حتی نامی از آنها بر سر زبان نباشد و پروژه های معظمی چون سد اسطور، اتوبان رشت قزوین ، راه آهن و سد شفارود و پلرود و غیره آسیب جبران ناپذیری ببینند .

بنابراین آقای فرماندار ! نه تنها مدیران گذشته شهرستان تحت امر شما از این شیوه مستثنی نبودند که امروز شما از آن گله مندید ! سایر شهرستان ها نیز وضع بهتری از رشت ندارند .

آنان چون از حقوق و ماموریت ، اضافه کار و سایر امتیازات مدیریتی مکفی بهره مند بودن و بر زندگی سوار بودند دلشان به حال پیاده های زندگی نسوخت و بر سر این شهرستان و استان رفت آنچیزی که نباید می رفت ؟! قدر مسلم با توجه به حجم و وسعت عقب افتادگی از دست شما هم کاری ساخته نیست و فرصت کافی نقد را برای اسلافتان باقی خواهد ماند .


کانال تلگرام گیلانیان
نظرات

نظری ثبت نشده است شما می توانید اولین نفر باشید

از انتشار نظرات توهین آمیز و خلاف ارزش های دینی و عرفی معذوریم
کلمات مشاهده شده در عکس را در کادر زیر آن وارد نمائید

 

*


پایگاه گیلانیان طبق مجوز صادره از سوی هیات نظارت بر مطبوعات و طبق قانون مطبوعات فعالیت می نماید

کلیه حقوق این پایگاه برای صاحبان آن محفوظ می باشد استفاده از مطالب گیلانیان با ذکر منبع بلامانع است.


رفتن به نوارابزار