تبلیغ
سه شنبه ۳ مهر ۱۳۹۷ Tuesday, 25 September , 2018
مهر ۲۲, ۱۳۹۶ کد خبر : 62790 خبر ها

حسین لطفی - مدیر مسئول

دست مدیران گذشته شهرستان رشت درد نکند !؟

دست مدیران گذشته شهرستان رشت درد نکند !؟

اختصاصی گیلانیان : فرماندار رشت در همایش روستا که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد اعلام کرد : «رشت در شاخص‌های استانی و کشوری بسیار عقب مانده است»!

جهت مزید اطلاع فرماندار محترم باید اعلام شود عقب افتادگی شهرستان رشت نتیجه یک سیاست مدیرتی حاکم بر شهرستان و استان بود که امروز نیز کم و بیش ادامه دارد تا جایی که اعتراض مرحوم آیت الله شهید احسانبخش را در مواجهه با یک مدیر تولیدی استان درآورده بود .

روزی یک مدیر کارخانه تولیدی واقع در ( طالب آباد انزلی) که در زمان خودش دارای حسن آوازه و برند بود به مرحوم آیت الله احسانبخش مراجعه کرد و وضع موجود کارخانه تحت مدیرتش گزارشی را ارائه نمود بلکه برای بهره مندی از وجود ایشان در آرام کردن کارگران استفاده نماید .

وی گفت : نقدینگی ما فلان است و تولید ما بهمان و کارگران ما چند ماه حقوق دریافت نکردند و ما در تامین بدهکاری های خود به کارگران ناتوانیم .

آیت الله خطاب به ایشان گفت : الحمد الله حقوق شما که برقرار است ؟ اضافه کار و حق ماموریت شما هم بدون کم و کسر و بموقع پرداخت می شود ، حالا حقوق کارگران را ندارید، که نداری! فدای سرتان .

با توجه به کیاست و فراست شخص آیت الله شهید احسانبخش نمی توان گفت حرف ایشان تنها یک متلک برای آن مدیر بوده بلکه متاثر از سیاست جاری زمان بود که در بخش صنعت و اشتغال سبب شد برخی از کارخانجات معظم استان از صحنه تولید چنان حذف شود که امروز حتی نامی از آنها بر سر زبان نباشد و پروژه های معظمی چون سد اسطور، اتوبان رشت قزوین ، راه آهن و سد شفارود و پلرود و غیره آسیب جبران ناپذیری ببینند .

بنابراین آقای فرماندار ! نه تنها مدیران گذشته شهرستان تحت امر شما از این شیوه مستثنی نبودند که امروز شما از آن گله مندید ! سایر شهرستان ها نیز وضع بهتری از رشت ندارند .

آنان چون از حقوق و ماموریت ، اضافه کار و سایر امتیازات مدیریتی مکفی بهره مند بودن و بر زندگی سوار بودند دلشان به حال پیاده های زندگی نسوخت و بر سر این شهرستان و استان رفت آنچیزی که نباید می رفت ؟! قدر مسلم با توجه به حجم و وسعت عقب افتادگی از دست شما هم کاری ساخته نیست و فرصت کافی نقد را برای اسلافتان باقی خواهد ماند .

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

قابل توجه استاندار محترم:

بخش دوم : کشاورزی گیلان از حرف تا عمل

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

سخنی با استاندار گیلان:

بخش اول : وضعیت بنزین و طراح شایعه کمبود؟

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!

تأملی موشکافانه بر تغییرات «قانون ممنوعیت به‌کارگیری بازنشستگان»؛

قانونی که در یک سالگی‌اش «تغییر» کرد، ولی «مبهم» ماند!