گیلانیان
سه شنبه ۸ آذر ۱۴۰۱ Tuesday, 29 November , 2022
سپتامبر 21, 2020 کد خبر : 79765 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

نماینده ولی‌فقیه در گیلان :

دشمنان برای سیاه‌نمایی تاریخ پرافتخار ایران اسلامی برنامه‌ریزی می‌کنند

دشمنان برای سیاه‌نمایی تاریخ پرافتخار ایران اسلامی برنامه‌ریزی می‌کنند

گیلانیان : نماینده ولی‌فقیه در گیلان گفت: دشمنان انقلاب با ابزارهای مختلف در حال تلاش هستند تا دوران طلایی تاریخ ایران اسلامی را سیاه جلوه دهند.

آیت‌الله رسول فلاحتی صبح امروز در مراسم تجلیل سراسری یک میلیون پیشکسوت دوران دفاع مقدس و مقاومت اظهار داشت: امروز از رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس که‌‌ جانانه مقابل دشمن ایستادند تجلیل می‌شود، رزمندگانی که بسیاری از آنان داوطلبانه در میدان رزم حضور پیدا کردند.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به تاریخ پرافتخار ایران اسلامی در جهان خاطرنشان کرد: این کشور دوران‌ طلایی را تجربه کرده است و امروز به این مرحله رسیده در صورتی‌که قبل از پیروزی انقلاب اسلامی شاهد دوران پرتلاطمی بوده است.

فلاحتی با بیان اینکه تخت جمشید محل نمایش ظلم شاهان ایرانی و قدرت‌نمایی آنان بوده است ابراز داشت: امروز دشمن درصدد اسطوره‌سازی و راه‌اندازی جنگ ترکیبی است.

امام جمعه رشت با اشاره به اینکه دشمنان انقلاب با ابزارهای مختلف در حال تلاش هستند تا دوران طلایی تاریخ ایران اسلامی را سیاه جلوه دهند ابراز داشت: قدرت‌های سلطه‌طلب جهانی امروز تمام قوا را بسیج کردند تا نورانیت این دوران طلایی‌ را خاموش کنند.

وی انقلاب اسلامی را بعثتی در تاریخ اسلام دانست و بیان کرد: دین اسلام و مسلمان بودن افتخار است از طرفی با پیروزی انقلاب بسیاری از مسیحیان و زرتشتیان و سایر ادیان به این نتیجه رسیدند و افتخار کردند که دین می‌تواند در ساحت زندگی بشر حضور داشته باشد.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان با بیان اینکه این گذشته نورانی و دوران طلایی می‌تواند آینده ما‌ را رقم بزند گفت: دفاع مقدس، دفاع جانانه و ایستادگی مستضعفان در برابر دشمنان و جنگ زر و زور علیه بندگی خدا بود.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به اینکه امروز برخی حسرت می‌خورند که در آن دوران حضور داشتند اما در صحنه نبرد با دشمن حضور پیدا نکردند افزود: ایثارگران و رزمندگانی که در عرصه نبرد با دشمنان حضور پیدا کردند باید به‌خود ببالند و به آن دوران طلایی افتخار کنند.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

متاسفم مطلبی برای نمایش وجود ندارد