دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ Monday, 28 May , 2018
اسفند ۴, ۱۳۹۶ کد خبر : 65659 خبر ها

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی :

دشمنان در فضای مجازی خوراک منفی به جوانان می‌دهند

دشمنان در فضای مجازی خوراک منفی به جوانان می‌دهند

گیلانیان : نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی گفت: دشمنان در فضای مجازی خوراک منفی به جوانان می‌دهند تا آنها از دین و مذهب جدا کنند و سپس با توجه به تحریم‌های اقتصادی ناجوانمردانه‌ای که روا داشته‌اند در تلاشند با ایجاد نارضایتی اجتماعی بین مردم و نظام شکاف ایجاد کنند.

منوچهر جمالی در جلسه شورای اداری شهرستان رودبار که در فرمانداری برگزار شد، اظهار کرد: مردم با حاضر شدن در صحنه‌های انقلاب اسلامی نشان می‌دهند که همراه رهبر معظم انقلاب، نظام و دولت هستند و هر کجا نیاز باشد حضور پیدا می‌کنند.

نماینده مردم رودبار در مجلس شورای اسلامی افزود: با توجه به وضعیت داخلی، اشتغال، اقتصاد و معیشت و اعتباراتی که برای اجرای پروژه‌ها گذاشته می‌شود اکنون در شرایط سخت قرار داریم که لازم است در این شرایط برای حفظ نظام و خدمت به مردم با دقت بیشتر به کارهایمان بپردازیم.

وی افزود: دشمنان در فضای مجازی خوراک منفی به جوانان می‌دهند تا آنها از دین و مذهب جدا کنند و سپس با توجه به تحریم‌های اقتصادی ناجوانمردانه‌ای که روا داشته‌اند فشارهای اقتصادی را وارد کنند تا با ایجاد نارضایتی اجتماعی بین مردم و نظام شکاف ایجاد کنند.

جمالی تصریح کرد: در این شرایط باید با هوشیاری بیشتر و صرفه جویی لازم و مصرف درست اعتبارات و پرهیز از هزینه‌های اضافی جدیت در خدمتگزاری به مردم داشته باشیم و شرایط مطلوب آینده را رقم بزنیم.

امام جمعه رودبار هم با اشاره به حدیثی از حضرت فاطمه(س) که فرمودند از دنیا تلاوت کتاب خدا، نگاه به رخساره رسول اکرم و انفاق به نیازمندان را دوست دارم، گفت: این چراغ هدایت ما را به مسیر درست به پیش می‌برد و راهی را به ما نشان می‌دهد که دوست داشتن‌های ما در مسیر حق باشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین مسعود داوودی افزود: انسان به هرچه دوست دارد سنجیده می‌شود قیمتش به اندازه چیزی است که دوست دارد.

وی همچنین گفت: یکی از وظایف ما احیا کردن معروفات دینی از جمله امر به معروف است که از منکرات جلوگیری و سعادت دیگران را هم در پی دارد.

وی همچنین یادآور شد: در ادارات نماز را به پا داریم و نگذاریم این واجب الهی غریب بماند و از اسراف کردن بپرهیزیم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

ستاره پرفروغ گيلاني ادبيات ايران

دکتر معین احیا گر فرهنگ و ادب پارسی

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

سالروز در گذشت جهان پهلوان نامجو بر شما تسلیت باد :

مرحوم محمود نامجو پولادین مرد گیلانی جهان

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

يكي ديگر از اعضاي تالار مشاهير گيلانيان را بيشتر بشناسيم :

مهندس علی انصاری استاندار شهید گیلان

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش

به یاد محرم هایی که حاجی آباد شاهد حضور حاجی بود :

آیت‌الله مرحوم حاج شیخ صادق احسان‌ بخش