گیلانیان
جمعه ۱ شهریور ۱۳۹۸ Friday, 23 August , 2019
بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ کد خبر : 71960 جدیدترین های صفحه اول خبر ها

طی بیانیه‌ای؛

دعوت استاندار گیلان از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

دعوت استاندار گیلان از مردم برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن

گیلانیان : استاندار گیلان در بیانیه‌ای از مردم شهید پرور این استان برای حضور حماسی و پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.

مصطفی سالاری استاندار گیلان با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، خواستار حضور با شکوه مردم این استان همگام با مردم سایر نقاط ایران اسلامی در راهپیمایی ۲۲ بهمن شد.

در پیام مصطفی سالاری آمده است:

بیست و دوم بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با شعار استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی و با هدف متعالی استقلال، آزادی، تعیین سرنوشت و مردم سالاری دینی، انقلابی که از بطن توده‌های مردم و با اراده ملت به رهبری معمار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) شکل گرفت و امروز نیز با رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری مسیر تعالی را سرافرازانه ادامه می دهد.

گواه پشتوانه مردمی این نهضت عظیم، خون‌های پاکی است که تاکنون برای حفظ و استمرار آرمان‌های متعالی این انقلاب نثار شده و امروز در چهلمین طلیعه پیروزی انقلاب، باید اذعان کرد که ملت شریف و سرافراز ایران، به عنوان صاحبان انقلاب اسلامی، خود حافظ و هادی تحقق آرمان‌های انقلاب و صیانت از استقلال، آزادی، جمهوریت و مبانی اسلامی آن هستند.

دلیرمردان و شیرزنان گیلانی از دیرباز حضوری پررنگ و باشکوه در عرصه‌های سرنوشت ساز انقلاب داشته‌اند و حماسه حضورشان همواره نقطه عطفی در تاریخ سیاسی ایران است.

جلوه استمرار، تداوم و پویایی رهروان راستین انقلاب همانند سنوات گذشته با حضور باشکوه و معناردار در مراسم راهپیمایی روز یوم الله ۲۲ بهمن نمایان می شود؛ لذا اینجانب با قدردانی از همت و آزادیخواهی یکایک گیلانیان سرافراز، برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن و یکصدا شدن با ملت شریف ایران اسلامی از همه اقشار دعوت به عمل می آورم.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz