گیلانیان
دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۸ Monday, 22 July , 2019
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ کد خبر : 68905 خبر ها مقالات سایت

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

اختصاصی گیلانیان : سازمان تامین اجتماعی با علم بر اینکه دفترچه بیمه اش از گردونه بیمه خارج شده و در بیمارستان های دولتی و خصوصی فاقد اعتبار است کماکان حق بیمه کارکنان دولت را دریافت می نماید .

علیرغم اینکه کارمند نگون بخت با درآمد زیر خط فقر در زندگی محقرانه و فقیرانه خود با گرانی وقت الساعه دست و پنجه نرم می نماید مع الوصف هر ماهه قبل از دریافت حقوق بالاجبار مبلغی از وی به عنوان حق بیمه کسر و برخی ادارات مبلغ مذکور را به حساب تامین اجتماعی واریز می نمایند .

حال این حق بیمه کارمندان آیا به حساب تامین اجتماعی واریز می شود یا خیر، خدا عالم است، زیرا تامین اجتماعی اعلام می کنند کم نیستند ادارات ، سازمان ها و شرکت هایی که به بیمه بدهکارند و این دیون سبب کاهش سرسام آور درآمد تامین اجتماعی شده است تا جاییکه در پرداخت مقرری مستمری بگیران با مشکل مواجه هست .

متاسفانه وقتی همین کارمند فلک زده پایش به اورژانس بیمارستان باز می شود پذیرش بیمارستان به جای تقویت روحیه با این عبارت که : “ما با بیمه تامین اجتماعی قرار داد نداریم” ته دل کارمند مفلس را یک قدم به مرگ نزدیکتر می نماید .

اسفبارتر اینکه دفترچه تامین اجتماعی آنقدر بی اعتبار و بی ارزش شده که حتی ارزش یادداشت دارو ها را هم ندارد تا دکتر با نوشتن نسخه در داخل آن بلکه سابقه بیماری این بنده مفلس در دفترچه خاطراتش ثبت و ضبط و به یادگار بماند شاید روزی ، روزگاری اگر عمری از وی باقیماند به عنوان پرونده پزشکی مورد توجه قرار گیرد .

دفترچه بیمه تامین اجتماعی تنها یک وسیله قهری برای دوشیدن کارمندان دست از همه جا کوتاه است که به دلیل بی اثر بودن در زندگی افراد تحت پوشش ! می توان از این دفتر بی خاصیت (دفترچه بیمه تامین اشتباهی) نام برد !

بگذریم از اینکه شرح عملکرد بیمارستان با برخی از پرسنل خونسرد و بی تفاوت خود شرح کشافی را طلب می کند که در این مقوله نمی گنجد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

خسارت باران به ۲۳ هزار هکتار از شالیزارهای گیلان

مدیر امور زراعت جهاد کشاورزی گیلان :

خسارت باران به ۲۳ هزار هکتار از شالیزارهای گیلان

شرکت آب و فاضلاب روستایی به انتظارات مردم گیلان پاسخ نداد

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و کیاشهر :

شرکت آب و فاضلاب روستایی به انتظارات مردم گیلان پاسخ نداد

شیوع بیماری ورس در ۱۰ درصد از شالیزارهای استان گیلان

مدیر امور زراعت جهاد کشاورزی گیلان :

شیوع بیماری ورس در ۱۰ درصد از شالیزارهای استان گیلان

– نوروزHomayoun Shajarian – Norouz