تبلیغ
چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ Wednesday, 21 November , 2018
شهریور ۱۴, ۱۳۹۷ کد خبر : 68905 خبر ها مقالات سایت

قابل توجه بیمه شدگان تامین اجتماعی :

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

دفترچه بیمه تامین اجتماعی باطل شد !؟

اختصاصی گیلانیان : سازمان تامین اجتماعی با علم بر اینکه دفترچه بیمه اش از گردونه بیمه خارج شده و در بیمارستان های دولتی و خصوصی فاقد اعتبار است کماکان حق بیمه کارکنان دولت را دریافت می نماید .

علیرغم اینکه کارمند نگون بخت با درآمد زیر خط فقر در زندگی محقرانه و فقیرانه خود با گرانی وقت الساعه دست و پنجه نرم می نماید مع الوصف هر ماهه قبل از دریافت حقوق بالاجبار مبلغی از وی به عنوان حق بیمه کسر و برخی ادارات مبلغ مذکور را به حساب تامین اجتماعی واریز می نمایند .

حال این حق بیمه کارمندان آیا به حساب تامین اجتماعی واریز می شود یا خیر، خدا عالم است، زیرا تامین اجتماعی اعلام می کنند کم نیستند ادارات ، سازمان ها و شرکت هایی که به بیمه بدهکارند و این دیون سبب کاهش سرسام آور درآمد تامین اجتماعی شده است تا جاییکه در پرداخت مقرری مستمری بگیران با مشکل مواجه هست .

متاسفانه وقتی همین کارمند فلک زده پایش به اورژانس بیمارستان باز می شود پذیرش بیمارستان به جای تقویت روحیه با این عبارت که : “ما با بیمه تامین اجتماعی قرار داد نداریم” ته دل کارمند مفلس را یک قدم به مرگ نزدیکتر می نماید .

اسفبارتر اینکه دفترچه تامین اجتماعی آنقدر بی اعتبار و بی ارزش شده که حتی ارزش یادداشت دارو ها را هم ندارد تا دکتر با نوشتن نسخه در داخل آن بلکه سابقه بیماری این بنده مفلس در دفترچه خاطراتش ثبت و ضبط و به یادگار بماند شاید روزی ، روزگاری اگر عمری از وی باقیماند به عنوان پرونده پزشکی مورد توجه قرار گیرد .

دفترچه بیمه تامین اجتماعی تنها یک وسیله قهری برای دوشیدن کارمندان دست از همه جا کوتاه است که به دلیل بی اثر بودن در زندگی افراد تحت پوشش ! می توان از این دفتر بی خاصیت (دفترچه بیمه تامین اشتباهی) نام برد !

بگذریم از اینکه شرح عملکرد بیمارستان با برخی از پرسنل خونسرد و بی تفاوت خود شرح کشافی را طلب می کند که در این مقوله نمی گنجد.

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

ساماندهی آب‌‌بندان‌های گیلان به مدیریت قوی نیاز دارد

عضو کمیسیون کشاورزی،‌ آب و منابع طبیعی مجلس :

ساماندهی آب‌‌بندان‌های گیلان به مدیریت قوی نیاز دارد

برنامه مدونی برای اداره شهر رشت وجود ندارد

مدیر دپارتمان مدیریت شهری :

برنامه مدونی برای اداره شهر رشت وجود ندارد

گیلان دومین تولید کننده ماهیان گرمابی در کشور است

معاون توسعه آبزی‌پروری شیلات گیلان :

گیلان دومین تولید کننده ماهیان گرمابی در کشور است

بیش از ۹۰ درصد معادن کوهی گیلان در رودبار است

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان :

بیش از ۹۰ درصد معادن کوهی گیلان در رودبار است