گیلانیان
شنبه ۹ مهر ۱۴۰۱ Saturday, 1 October , 2022
اکتبر 5, 2014 کد خبر : 30285 خبر ها

دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان در شهرستان رضوانشهر افتتاح شد.

دفتر نمایندگی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان در شهرستان رضوانشهر افتتاح شد.

گیلانیان : طی مراسمی با حضور مسئولین رضوانشهر ، رئیس و اعضای هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان دفتر نمایندگی این سازمان در شهرستان رضوانشهر افتتاح شد.

هادی الماسی در مراسم افتتاحیه این دفتر گفت : یکی از برنامه های سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان این است که تمامی شهرستان های استان گیلان می بایست یک دفتر نمایندگی نظام‌مهندسی داشته باشد تا ارائه خدمات به مردم تسهیل شود و برای انجام کارهایشان به شهرستان های مجاور مراجعه نکنند.

وی با بیان اینکه نظام مهندسی اعتبارات دولتی ندارد، گفت: این نظام با منابع اعتباری خود هزینه‌ها را تامین می‌کند و اعضا با حضور به موقع در مجامع این سازمان می توانند نقش موثری در حمایت از اهداف این سازمان جهت تحقق برنامه ها داشته باشند.

وی همچنین با اشاره به برگزاری انتخابات هیات رئیسه در پنج دفتر جدیدالتاسیس به افتتاح دفتر نمایندگی نظام مهندسی ساختمان در هفته پیش در شهرستان املش و امروز در رضوانشهر اشاره کرد و از راه‌اندازی این دفتر در روز دوشنبه آینده در ماسال خبر داد.

الماسی تصریح کرد: در آینده نزدیک شاهد افتتاح دو دفتر نمایندگی نظام‌مهندسی در شهرستان های سیاهکل و شفت خواهیم بود که با افتتاح آن ها تعداد دفاتر نمایندگی سازمان در شهرستان ها به ۱۵ دفتر خواهد رسید.

وی با اشاره به اینکه ساختمان نظام مهندسی گیلان بیش از ۱۷ هزار نفر عضو دارد، خاطرنشان کرد: در این ساختمان در رشته‌های مهندسی، معماری، عمران، برق و مکانیک، نقشه‌برداری، شهرسازی و ترافیک فعالیت می‌کند.

این مسئول رضوانشهر را یکی از بزرگ‌ترین دفاتر نمایندگی با ۹۶ عضو مهندس دانست که ۵۶ نفر از مهندسین آن پروانه کار داشته و یادآور شد : دفتر نمایندگی در شهرستان مکان خوبی برای هم اندیشی اعضا سازمان است و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تغییر و تحول در ساخت و ساز های شهری این شهرستان برم مبنای اصول فنی و حرفه ای باشیم.

وی با اشاره به تاریخچه راه اندازی و تاسیس سازمان ساختمان نظام مهندسی در گیلان گفت : سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان با دارا بودن بیش از ۱۰۰ اتاق در شهرستان های مختلف استان فعالیت خود را با سه اتاق اهدایی از سوی شهرداری رشت آغاز کرد و امیدواریم با توسعه فعالیت های این سازمان بتوانیم شاهد پیشرفت کمی و کیفی این سازمان در استان باشیم.

رئیس هیأت مدیره سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان با تاکید بر اینکه نظام‌مهندسی نباید موجب کندی در کار شود، خاطرنشان کرد: مسئولان دفتر نمایندگی رضوانشهر بایدبا تلاش و کوشش مستمر به انجام فعالیت های این دفتر نمایندگی بپردازند و برای رسیدن به اهداف عالیه سازمان گام های زیادی بردارند تا بتوانند با ارائه مناسب خدمات رضایتمندی اعضاء و مراجعان را کسب نمایند.

 استقرار دفتر نظام‌مهندسی در رضوانشهر گام موثری در پیشرفت شهرستان است.

فرماندار رضوانشهر نیز در مراسم مذکور اظهار کرد: افتتاح دفتر نمایندگی نظام‌مهندسی کمک قابل توجهی به مردم این شهرستان جهت تسهیل در انجام امور مربوط به ساخت و ساز است.

حمیدرضا امام‌پناهی ، رضوانشهر را شهرستان در حال رشد خواند و خاطرنشان کرد: از وجود مهندسان که قشر روشنفکر جامعه هستند در حوزه طراحی، ساخت‌وساز و معماری اسلامی و … کمک می‌گیریم.

فرماندار رضوانشهر مهندسان را مشاوران خوبی برای مدیران اجرایی دانست و خواستار نظارت بیشتر این قشر در توسعه شهرستان شد.

گفتنی است مهندس کوروش چارانی رئیس دفتر نمایندگی رضوانشهر ،مهندس وهرام  اصلانی نائب رئیس ، مهندس فرنود  تحویلداری دبیر و خزانه دار و  مهندس امین به آذین عضو علی البدل هیات رئیسه این دفتر نمایندگی هستند./منبع : روابط عمومی سازمان نظام مهندسی ساختمان گیلان

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی