گیلانیان
دوشنبه ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ Monday, 30 January , 2023
سپتامبر 29, 2012 کد خبر : 12847 خبر ها

در دنیای سینما

دنباله «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» ساخته می‌شود

دنباله «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» ساخته می‌شود

مارک وب برای کارگردانی فیلم بعدی «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» با شرکت کلمبیا پیکچرز قرارداد امضاء کرد.
به گزارش گیلانیان ، فیلمبرداری دنباله این فیلم اوایل ۲۰۱۳ شروع می‌شود و اندرو گارفیلد بار دیگر نقش پیتر پاکر / اسپایدرمن را بازی می‌کند. اما استون هم برای تکرار نقش گوئن استیسی دوست پیتر پارکر در حال مذاکره است. درمورد حضور مجدد گارفیلد و استون در دنباله «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» کمی تردید وجود داشت، اما حضور وب کاملا محل تردید بود.
او برای کارگردانی اولین فیلم مجموعه از نو آغاز شده «اسپایدرمن» تنها حدود یک میلیون دلار دریافت کرد و پس از آنکه فیلم در دنیا حدود ۷۵۰ میلیون دلار فروخت، برای کارگردانی قسمت دوم دستمزد بیشتری درخواست کرده بود.
فیلمنامه را الکس کورتزمن، رابرت اورسی و جف پینکنر بر مبنای فیلمنامه اولیه نوشته جیمز واندربیلت نوشته‌اند. دنباله «اسپایدرمن شگفت‌انگیز» قرار است دوم مه ۲۰۱۴ اکران شود.
«اسپایدرمن شگفت‌انگیز» به ریشه‌های پیتر پارکر شخصیت اصلی مجموعه می‌پردازد و نشان می‌دهد او چگونه بر اثر نیش یک عنکبوت رادیواکتیو توانایی‌های فوق‌العاده پیدا می‌کند.
«اسپایدرمن» از ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۷ در قالب سه فیلم به کارگردانی سام ریمی با بازی توبی مگوایر به نقش ابرقهرمان معروف قصه‌های مصور مارول ساخته شد و رکوردهای فروش را شکست. پس از آنکه بین ریمی و شرکت سونی توزیع‌کننده مجموعه «اسپایدرمن» اختلاف به وجود آمد، این مجموعه سینمایی از نو آغاز شد.

هالیوود ریپورتر / ۲۸ سپتامبر / ترجمه: علی افتخاری

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر

 

*

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

تولیدکنندگان استان در صف اول قطع برق؛

کریم خرسندی مژدهی

باز هم برق سه فاز “صنایع گیلان” را گرفت!

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی

مدیر مسئول روزنامه کیهان نوشت:

برادرانه با برادرانمان امیرعبداللهیان و شمخانی